Eva Cikrytová

První soutěžící se po maturitě věnovala drobnému podnikání, pracovala ve vydavatelství, s kamarádem založili vlastní firmu a vydávali marketingový časopis.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

REPRÍZA Když se jí narodila první dcera, změnila jídelníček i životní styl a s manželem vytvořili blog, kterému se paní Eva dodnes věnuje. Z koníčku se stala vášeň a životní poslání. Eva je ráda, že může lidem pomáhat a radit jim, jak se mají stravovat. Po narození druhé dcery se rodina odstěhovala z Prahy na Sázavu, aby děti vyrůstaly v přírodě. Dcery Eva učí dopoledne doma, odpoledne pracuje na zahradě, večer tvoří svůj blogu. Do pořadu se přihlásila proto, aby mohla dál šířit osvětu o zdravém stravování. Pokud by vyhrála, rozdělila by peníze mezi sestřičky, které jí doma pomáhaly s péčí o babičku po mrtvici.

Charakter:
Prý věčná optimistka a spíš introvertka – nejradši je doma se svou rodinou.  

Zájmy:
Jejím největším koníčkem je rodina a zdravé stravování, práce na webu. Už deset let vaří tři jídla denně a ve volném čase se rýpe v zemi, kde s mužem pěstují ekologickou zeleninu a ovoce. Také ji baví hudba, tanec, sport, jízda na koloběžce.

Vztah k vaření:
Vařit se naučila až po narození první dcery. Dnes je to nejen koníček, ale nezbytná a naprosto samozřejmá součást jejího života. Jídlo Evu uzdravilo, vrátilo jí sílu a chuď do života. Vaří ráda z obilovin, luštěnin, zeleniny, ořechů a semínek. Používá minimum průmyslově zpracovaných potravin, zeleninu vždy připravuje čerstvou.

Chutě:
Má ráda dýni, omáčky – koprovou z petržele nebo z cukety, svíčkovou omáčku po jejich a k tomu knedlíky z obilí a seitan nebo tempeh místo masa.

Nesnáší:
Průmyslově zpracované potraviny, maso, uzeniny, mléko a mléčné výrobky, pečivo, cukr a bílou mouku, nejí ani brambory a vejce. Při stolování jí vadí nepořádek na stole, mobily v dosahu a hlasitá hudba.

Motto:
„Nikdy neříkej nikdy“!

Očekávání:
Díky své účasti by chtěla dát lidem do ruky nástroj, aby mohli o své zdraví pečovat sami.

Váha:
S kily se Eva trápila od střední školy. Jako dospělá se snažila držet různé diety, cvičila a váha jí lítala nahoru a dolů. Po změně jídelníčku váží už deset let něco mezi 56 až 58 kily.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama