Eva Došková

Eva vystudovala gymnázium. Pracuje jako marketingová ředitelka. Marketingu se věnuje téměř dvanáct let s drobnou odbočkou k datové byznysové analytice.
Vstoupit do diskuse- 154 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije sama a je svobodná. Prostřeno! sleduje Eva už několik let a je to takové její guilty pleasure. Ráda by si vyzkoušela, jaké to je vařit před televizní kamerou. Několik let jí kamarádi vyhrožovali, že ji přihlásí, ale neudělali to, a tak se k tomu odhodlala sama. Pokud by vyhrála, tak by nejraději odletěla na dva týdny na La Garciosa, kde by žila ve stanu a ráno by se koupala v oceánu. Ale spíš výhru věnuje na obnovu své kancelářské techniky a možná by se i podělila se svými kolegy. Své menu si vybrala, protože jsou to jídla, která zná z cest, ale zároveň jsou to i jídla blízká české chuti. Jako zábavu si pro své hosty Eva připravila focení polaroidem.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je hrdý pravdoláskař. Myslí si o sobě, že je upřímná, otevřená, tolerantní a snaží se být velmi empatická. Na druhou stranu je někdy příliš spontánní.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří otužilecké i normální plavání, fotografování, programování a datová analýza. Baví ji různé ruční práce, jako je šití, pletení, háčkování, paličkování a pletení košíků. Má ráda hudbu, cestování s batůžkem a spacákem a v neposlední řadě mezi její koníčky patří vaření.

Vztah k vaření:
Vaření má velmi ráda – je to jeden z jejích koníčků.

Chutě:
Již několik let má na plotně skoro soustavně kuřecí vývar. Pokud by do konce života mohla jíst jen jedno jídlo, tak to bude právě vývar. Nejraději připravuje mořské plody a ryby, kuřecí maso a polévky. Baví ji i složitá jídla, která se dlouho připravují. Mezi její oblíbená jídla patří kuřecí vývar, kuře na paprice, chilli con carne, ryby a chobotnicový salát z jedné hospůdky na ostrově kousek od Afriky.

Nesnáší:
Nejí jablka, na která má silnou alergii. Nejí maso, které je příliš „žužu“.

Motto:
V životě se řídí heslem: „Lorem ipsum sit dolor amet.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, zážitky a známé.

Vstoupit do diskuse- 154 názorů

reklama