Eva Koukolíčková

Třetí hostitelka Eva vystudovala jazykové gymnázium a nyní je maminkou na plný úvazek. V minulosti měla cukrárnu, pracovala v marketingu a dělala produkci.
Vstoupit do diskuse- 29 názorů

Občas, když se něco krátkodobého naskytne, tak se tomu věnuje i dnes, ale především pečuje o svoji výjimečnou šestiletou dceru Evičku. S manželem Pepou mají v péči také osmnáctiletého Davida. I když jsou čtyřčlenná rodina, tak k nim patří i další blízcí a přátelé, se kterými tráví hodně času. Do pořadu se Eva přihlásila sama, protože ráda dělá radost a věří, že návštěva u ní její hosty potěší. Sama sobě by udělala radost, pokud by se jí podařilo vyhrát. V Prostřeno! účinkovala již před devíti lety a zkouší své štěstí ještě jednou. Ráda by ukázala, že ne vždy musí bát věci takové, jaké se můžou na první pohled zdát. Pokud by vyhrála, tak by peníze dala manželovi a bude ráda, že zase může jednou přispět do rodinného rozpočtu. Ráda by jela s rodinou na nějakou dovolenou. Ráda v kuchyni experimentuje a neumí moc vařit podle receptů. Dost často vaří stylem „co dům dal“, aby neplýtvala jídlem, a tak vznikají někdy velmi zvláštní kombinace. Má moc ráda česká jídla a často si je upravuje podle své chuti. Jako zábavu si pro své hosty připravila vířivku se sklenkou sektu.

Charakter:
Sama by o sobě řekla, že je nezodpovědný bordelář a nespolehlivý lajdák. Její maminka by o ní prý řekla, že je pěkně praštěná, a její nebližší by ji popsali jako upřímnou holku, která je bohém celým tělem.

Zájmy:
Eva nejvíc času tráví tím, že vymýšlí program pro své děti. Ráda se schází s rodinou a přáteli. Baví ji vaření a má ráda staré věci, takže nakupuje různý nábytek v bazarech a sekáčích. Když to jde, tak sportuje anebo tvoří různé věci.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – vaří ráda od dětství a má to okoukané od maminky, která je výborná kuchařka. Eva se snaží každý den připravit jídlo, aby mohla s celou rodinou usednout ke stolu a trávit s nimi společný čas.

Chutě:
Má ráda vše – není v jídle vybíravá. Teď má v oblibě čínské dim sum knedlíčky.

Nesnáší:
Nesnědla by zkažené a špatně připravené jídlo. Při společném jídle jí vadí mlaskání.

Motto:
„Z ničeho se nepos…!“

Očekávání:
Nemá žádná velká očekávání, protože už ví, do čeho jde a co ji čeká. Těší se na nové lidi, které potká, a jinak bude sama sebou a bude doufat, že to bude na vítězství stačit.

Vstoupit do diskuse- 29 názorů

reklama