Filip Fujda

Filip vystudoval sportovní základku, poté střední podnikatelskou školu a nedodělal sportovní vysokou. Pracuje druhým rokem jako vedoucí provozu v lázeňském bistru na kolonádě. Jeho práce ho baví a je zde spokojený.
Vstoupit do diskuse- 127 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije se svým otčímem v bytě. Má byt po zesnulé mamince, ale ještě neuběhla moc dlouhá doba a sám se v tom bytě zatím necítí dobře. Má přítelkyni, která studuje vysokou školu v Praze, a tak s ní tráví čas v Praze nebo v Lokti, odkud pochází. Do pořadu se přihlásil sám, protože by rád zkusil něco nového a přijal výzvu uvařit pro cizí lidi. Sledoval dříve pořad s mamkou a často spolu řešili, co by vařili, kdyby se do pořadu dostali. Pokud by vyhrál, tak by vzal přítelkyni na krásnou dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví míchání drinků, ochutnávkau a pak hádání složení drinků – malá soutěž, kdo uhádne, dostane malou cenu. Tato jídla si vybral, protože je vaří rád a nejčastěji. Chutnají jemu i jeho okolí a vypadají dobře na talíři.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je upřímný, cílevědomý, svědomitý, optimistický, spolehlivý a poctivý. Je vždy věrný, ohleduplný, ale dokáže být i paličatý, urážlivý, soutěživý a neústupný. Vždy si stojí za svým názorem, a pokud se mu něco nelíbí, tak to řekne na rovinu.

Zájmy:
Od dětství má rád sport, ke kterému ho vedli rodiče. Sport mu dodává mnoho pozitivní energie, kterou pak rád rozdává lidem kolem sebe. Dále rád poslouchá hudbu a sleduje filmy. S přítelkyní rád cestuje, chodí do přírody anebo vaří.

Vztah k vaření:
Vaření patří mezi jeho velké koníčky.

Chutě:
Rád připravuje různá masa, ryby, polévky, těstoviny, saláty, burgery anebo dezerty. Nemá jen jedno oblíbené jídlo, které by rád vařil. Mezi jeho oblíbená jídla patří kachna s červeným a bílým zelím, bramborový knedlík.

Nesnáší:
Nejí mořské plody a nikdy by nesnědl dršťkovou polévku a brouky.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Neočekávej nic a važ si všeho.‘‘

Očekávání:
Těší se na nové lidi, nové znalosti a rád si zasoutěží. Rád si vyzkouší, jaké to je vařit pro cizí lidi.

Vstoupit do diskuse- 127 názorů

reklama