Filip Lipowski

Filip je vyučen v oboru hutník-svářeč. Pracuje už deset let jako strojník v Třineckých železárnách. S přítelkyní má dvě děti – dceru Nikolku (7 let )a syna Samuela (6 měsíců).
Vstoupit do diskuse- 92 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S rodinou žije skromný život, navzájem se ve všem podporují, a když to jde, tak tráví volný čas všichni společně. Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně, nejspíš proto, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrál, tak by vzal rodinu na dovolenou. Tato jídla si vybral, protože je má rád. Předkrm mu chutná, polévka je doma pro ně sváteční nedělní, roládu zatím dělal jen dvakrát a doufá, že se mu podaří. Dezert je vzpomínka na dětství je – to maminčin recept. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávání surovin a poznávání chutí po slepu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je společenský, přátelský a trochu stydlivý.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je pozorování hvězd a noční oblohy. Volný čas tráví se svou rodinou.

Vztah k vaření:
K vaření si zatím hledá cestu a vaří krátce.

Chutě:
Má rád jídla s těstovinami, také bramborové knedlíky plněné uzeným masem. Rád připravuje kuřecí maso, saláty a česká jídla.

Nesnáší:
Při stolování je velmi tolerantní a nic mu nevadí. Považuje se za všežravce, sní vše.

Motto:
V životě nemá žádné motto, kterým by se řídil.

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, seznámení se s novými lidmi a doufá, že se zbaví stresu.

Vstoupit do diskuse- 92 názorů

reklama