Finále Prostřeno! bude jako hostitelka sama, zábavné a živelné

Na chalupě poslední hostitelky Isabely (61) to bude zábavné, živelné a trochu překombinované.
Isabela Santusová
Isabela Santusová
archiv TV Prima

reklama

REPRÍZA Na finále u Isabely jsou soupeřky zvědavé. Isabela je totiž ze všech nejtemperamentnější, navzdory svému věku. Stihne toho hodně, vystřídala spoustu profesí, ještě před čtyřmi roky si udělal kuchařský výuční list. Bohaté menu je poskládané z různých chutí, ale servírování bude takové rustikální, chalupářské. Hostitelka se nebude obtěžovat ani s ubrusem.

Podívejte se, jak dělá Isabela arašídovou omáčku:

Prostřeno! XIX (10): arašídová omáčka
Prostřeno! XIX (10): arašídová omáčka

Upeče nejlepší úkol týdne, ale své dobře ochucené kuřecí karbanátky rozdá návštěvě za pochodu při šmejdění, kde je opravdu na co se dívat. A nepřekvapí, že v polévce u majitelky dvou velkých koček se nějaký ten chloupek najde. Ne všechno půjde jako po drátkách, Isabelu naštěstí jen tak něco nerozhodí. Začne vajíčkovou tlačenkou, plněnými rajčaty a okurkami, tlačenka se jí povedla a chutná dokonce i Nikole, která ji jinak moc nemusí. Hráškový krém by byl chutný, ale na stůl se dostane už bohužel vychladlý.

Hlavní chod bude lehce překombinovaný:

Prostřeno! XIX (10): mezinárodní chod
Prostřeno! XIX (10): mezinárodní chod

Isabele jde vaření, u něhož jí hodně pomáhá mixér, od ruky, ale překombinuje a neohlídá hlavní chod. Telecí Casablanca se změní na vepřové, protože telecí maso prý hostitelka nesehnala, ovocná omáčka je dost sladká. A vepřový špíz s arašídovou omáčkou je hodně vysušený, skoro spálený. Napraví to až hezky podávaná jablka v županu s vanilkovou omáčkou, ta se hostitelce povedla. Naštěstí nálada na její pěkné chalupě u stolu vonícího dřevem zůstává výborná…

Jak celý ústecký týden dopadne? Která z dam to vyhraje? A bude to výhra zasloužená? 

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

reklama

reklama