Finálovou večeři uvaří táta na rodičovské dovolené!

Petr (44) je silný soupeř. Otec na rodičovské dovolené je v kuchyni jako doma a spoléhá na francouzské menu s vepřovou panenkou.
Vašek se rozčiluje - Prostřeno!

reklama

Poslední večeři nachystá táta na rodičovské dovolené. Tento fakt se už od pondělí u stolu hodně řeší, své k tomu má co říci i jediná žena u stolu, ale Petr je nadšeným rodičem a doma s miminkem si to moc užívá a baví ho to. Ani se mu moc nedivíme, má krásný mezonetový byt, kde se každému líbí. A co se týče vaření, hodně si věří. I Petr by určitě rád vyhrál a jeho chody jsou jako ze špičkové restaurace. Alespoň na papíře. Co na páteční vaření řekne Vašek? Ten je ve finále slyšet o něco více než včera, pořád se cítí poněkud ukřivděný a frustrovaný.

Petr se říznul

Petr se říznul - Prostřeno!
Petr se říznul - Prostřeno!

Jak to, že během poslední večeře ostatním nevadí například to, že Petr podává k předkrmovému tataráku z lososa místo slibovaných domácích baget jen opečené tousty? Jak to, že v úterý nikomu nevadila mražená zelenina, ale ve středu ano? Vaškovi se netrefí do chuti ani „francouzská cibulačka s portským vínem“, zato favoritem Petrovy večeře je určitě dobře ochucená „vepřová panenka se sušenými rajčaty a parmazánem“. Hostitel si dal velkou práci, aby maso zůstalo šťavnaté a získalo výraznou chuť, o kterou se postaral pršut s kapary a sušenými rajčaty. Světáckou večeři završí správně připravený crème brûlée, který by ale pro někoho mohl být ještě sladší. Zlepší nervózním hostům před závěrečným finále náladu testování alkoholických a nealkoholických drinků? A komu soupeři výjimečně odpustí úkol týdne?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Petrovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 17:35 na Primě

Revoluce v Prostřeno! Hlasujte pro vašeho favorita a vyhrajte 5000 Kč!

reklama

reklama