Gabriela Candy Onofre Arce

Gabriela se narodila v Bolívii, kde také studovala medicínu. Do České republiky přijela studovat výzkum na univerzitu do Hradce Králové a poté dodělávala studium ve Španělsku.
Vstoupit do diskuse- 0 názor

V České republice žije přes 10 let. Pracovala jako lékařka na výzkumech a nově ji čeká nová etapa ve funkci manažerky. Gabriela zatím vlastní rodinu nemá. Má ale bratra, který má stejně jako ona české občanství a hodně cestuje po Evropě. Její sestra žije ve Francii. Jejím nejbližším člověkem je její maminka, která je také lékařka a je jejím vzorem. Když se Gabriela přistěhovala do České republiky, tak během pár let přibrala asi 40 kilogramů, které se jí v poslední době podařilo shodit díky zdravé a vyvážené stravě.

Do pořadu ji přihlásila její kamarádka, která ví, že Gabriela ráda vaří ze zdravých surovin vyvážená jídla. Pokud by vyhrála, tak by část peněz použila na letenku pro maminku a pomoc s přestěhováním do České republiky. Další část by věnovala na charitu a pořádání různých dobrovolnických a kulturních akcí. Jako zábavu si pro své hosty připraví promítání dokumentu o Bolívii, aby se dozvěděli něco o zemi, odkud pochází.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je klidná a vyrovnaná. Má ráda klid a je vždy upřímná.

Zájmy:
Je věřící, často chodí do kostela a pomáhá ostatním lidem. Má vlastní multidisciplinární projekt a ten je její srdeční záležitostí – jmenuje se alwaystogether. Je zaměřený na charitu, dobrovolníci připravují jídlo v kostelech pro lidi bez domova a projekt spolupracuje i s dalšími organizacemi. Gabriela se podílí na organizaci vědeckých konferencí, připravuje materiály a účastní se na kampaních v rámci zdravotnické prevence a informovanosti. Dále organizuje jazykové kluby a kluby poezie. Věnuje se prezentaci latinskoamerické a španělské kultury a snaží se pomáhat s integrací cizinců.

Jejím velkým koníčkem je také četba, ráda se učí nové jazyky a baví ji vaření. Má ráda hudbu, dekorace, design a grafiku. Snaží se vzdělávat v různých terapeutických technikách (rehabilitace a masáže), dále se věnuje meditaci, józe, pedagogice, didaktice a hraje šachy. Ze sportu jí hodně baví spinning.

Vztah k vaření:
Vaření je jejím velkým koníčkem. Hodně času tráví u počítače a studiem, a tak je vaření odpočinkem. Ráda připravuje zdravá jídla a zkouší nové recepty.

Chutě:
Má ráda ryby, zeleninu, proteinové suroviny, maso jí jen dvakrát týdně. Dřív byla vegetarián, ale maso občas jíst musí, protože bojuje s chudokrevností. Mezi její oblíbená jídla patří tacos s krevetami, ryba s cuketou, paella a slané palačinky.

Nesnáší:
Nejí knedlíky, jíšku v polévce, nemá ráda tučná jídla a nesmí smetanu. Moc nejí chleba a spíš jí domácí pečivo a kukuřičné tortilly. Při stolování je velmi tolerantní, ale vadila by jí špína.

Motto:
V životě nemá žádné motto, kterým by se řídila.

Očekávání:
Ráda by poznala dobrou partu a nechce u stolu zažít žádné konflikty. Ráda by ukázala ostatním, že se dá vařit dobře a zdravě.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama