Gabriela Poletinová

Gabriela vystudovala střední ekonomickou školu a již dvacet let pracuje jako stevardka ve vlaku. Svoji práci, díky níž se setkává s lidmi, má moc ráda.
Vstoupit do diskuse- 6629 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

S manželem Petrem se poznala v Alpách díky tomu, že oba mají rádi lyžování. Z prvního manželství má syna Petra, který studuje na vysoké škole, její muž má tři děti, s nimiž má paní Gabriela velmi dobrý vztah. Do pořadu se přihlásila sama, protože se drží hesla „odvážnému štěstí přeje“. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na nějaké nové zážitky. Symbolem Vánoc jsou pro ni krásné výzdoby domů a bytů, vůně vánočního cukroví a stromečku. Má ráda, když o Vánocích sněží a vločky na stromech jí připomínají střípky štěstí.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je milá, cílevědomá, odvážná a hodně svá.

Zájmy:
Má ráda svého králíčka Elišku, zpívá, hraje na klavír a na kytaru. Miluje přírodu, filmy, v létě ji baví jízda na motorce a kolečkových bruslích. V zimě s manželem jezdí na hory lyžovat.

Vztah k vaření:
Celkem pozitivní - někdy vaří moc ráda, jindy jen z povinnosti (asi jako každá manželka). Nejraději připravuje kávu v kávovaru J.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří rohlík s pravým máslem.

Nesnáší:
Nemusí mořské plody a nikdy by nesnědla cvrčka. Při přípravě jídla jí vadí, když někdo jí rovnou z hrnce a nemá ani čas si jídlo normálně naservírovat a v klidu se najíst.

Motto:
Čas je to nejcennější, co máme.

Očekávání:
Těší se na pěkné dny plné zážitků. Ráda poznává nové lidi a nová jídla.

Vstoupit do diskuse- 6629 názorů
Reklama
Reklama