Hana Fritsche

Poslední hostitelka se vyučila v oboru kuchař-číšník. Dnes pracuje jako kadeřnice a manikérka, žije sama se svými syny (ve věku šest a osm let) v pěkném prostorném moderním bytě s velkou terasou v Olomouci.
Vstoupit do diskuse- 646 názorů

Líbí se vám některý z účastníků tohoto týdne?
Napište na Prostreno-seznamka@iprima.cz a my vás zkontaktujeme.

Podívejte se na Hanky medailonek:

Prostřeno! XX (30) - Hanka medailonek
Prostřeno! XX (30) - Hanka medailonek

Poslední vztah měla s otcem svých dětí a nyní je sama už tři a půl roku. Hančiným velkým koníčkem je sport, je velmi aktivní. Do pořadu se přihlásila sama, aby si vyzkoušela, jak vše probíhá. Ráda by poznala muže, který by měl rád její děti, byl tmavý typ a měl zelené oči. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do sportu a vybavení karavanu, který stojí nastálo v kempu na přehradě, kde tráví s dětmi celé léto.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je akční, nesnáší nudu, „gaučink“ není nic pro ni. Je společenská, kamarádská a přátelská.

Zájmy:
Sport – ráda jezdí na wakeboardu, chodí běhat a cvičí v posilovně. Hodně času věnuje svým synům, které vede také ke sportu a pohybu v přírodě.

Vztah k vaření:
Vaří ráda pro děti, ale nemíní tím ztrácet hodně času. Každodenní vaření je pro ni spíš unavující povinnost, a proto ráda připravuje spíš rychlá jídla.

Chutě:
Má ráda vše, nyní ale drží už nějaký čas ketodietu, tzn. že nejí pokud možno žádné sacharidy a cukry, v soutěži však ochutná všechno. Miluje hovězí steaky.

Nesnáší:
Ledvinky a dršťky. Při stolování jí vadí odbíhání od jídla.

Motto:
Přej, a bude ti přáno!

Očekávání:
Těší se na poznání nových lidí a líbí se jí možnost, že může potkat i někoho zatím neznámého.

Vstoupit do diskuse- 646 názorů

reklama