Hana Gelnarová

Hana je studentkou střední odborné školy AHOL obor ekonomika v multimediální sféře. V letošním roce ji čeká maturita.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Hana Gelnarová

Má přítele a psa, se kterými tráví hodně času. Bydlí ještě s rodiči a mladším bratrem v rodinném domě. Do pořadu se přihlásila sama na popud kamarádů, kteří ji vyprovokovali. Hana sama přihlásila před osmi léty svého otce, který v pořadu účinkoval (Pavel Gelnar). Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na cestování nebo na studium na vysoké škole. Část peněz by věnovala rodičům jako poděkování za to, že s ní vše vydrží. Jako zábavu si pro své hosty připravila barmanskou show.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je hodně komunikativní, přátelská a nápomocná.

Zájmy:
Ráda chodí s kamarády ven, ráda poznává nové lidi a cestuje. Vede klasický studentský život, baví ji nákupy, diskotéky, čas strávený s kamarády. Letos se musí hodně věnovat škole, protože ji čeká maturita.

Vztah k vaření:
K vaření zatím moc velký vztah nemá – vaří jen rychlá jídla a těstoviny.

Chutě:
Ráda připravuje těstoviny, protože jsou rychlé na přípravu. Mezi její oblíbená jídla patří bramborové noky se špenátem a s kuřecím masem. Oblíbená jsou česká jídla.

Nesnáší:
Nemá ráda mořské plody – sní možná krevety. Nikdy by nesnědla chobotnici a kraba, ale v soutěži se bude snažit ochutnat vše. Při stolování jí vadí, když někdo jídlo neochutná, a rovnou řekne, že to nejí nebo že mu nechutná. Vadí jí také rýpaní v jídle.

Motto:
„Být sama sebou, bez přetvářky.“

Očekávání:
Chtěla by poznat nové lidi, užít si celý týden a získat nové zkušenosti do života.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!