Helena Čechurová

Helena vystudovala gymnázium. Pracovala čtrnáct let jako Booker v Elite Models. Nyní se živí asi deset let jako výživová poradkyně a osobní trenérka.
Vstoupit do diskuse- 207 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je svobodná a bezdětná. Žije s přítelem ve šťastném vztahu asi 8,5 roku. K účasti v Prostřeno! byla oslovena a ráda ukáže své zkušenosti před kamerami. Pokud by vyhrála, tak by peníze zatím uložila. Jako zábavu si pro své hosty připravila hádání filmů a režisérů – hra s lístečky na čele. Jídla pro menu si vybrala, protože jsou lehká, výživově hodnotná a nezaberou moc přípravy.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je extrovertní, empatická, netrpělivá a pracovitá.

Zájmy:
Má ráda pohyb a sport – cvičí pilates, jógu, chodí běhat a v zimě lyžuje. Mezi její koníčky patří i práce poradkyně a trenérky. Má ráda otužování. Jezdí na detox pobyty do Thajska. Ráda čte a zajímá se o detox, bylinky, přírodní kosmetiku a ráda sleduje pořady o zvířatech. 

Vztah k vaření:
K vaření má praktický a zdravý vztah, hlavně aby příprava nezabrala příliš mnoho času.

Chutě:
Ráda připravuje králíka, ryby a zeleninu na různé způsoby. Mezi její oblíbená jídla patří krevety pečené na olivovém oleji, česneku, s pomerančovou šťávou – a nejraději toto jídlo jí ve Španělsku.

Nesnáší:
Nemá ráda koprovku a celer na všechny způsoby. Nikdy by nesnědla nivu, plesnivé sýry ani koriandr. Při stolování jí vadí srkání a jakékoli hlasité a nepříjemné projevy při jídle. Nemá ráda mlácení příborů o talíře.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Špatné návyky se snadno získávají, ale život s nimi je obtížný. Dobré návyky se těžce nabývají, ale snadno se s nimi žije.“

Očekávání:
Ráda předá lidem kolem sebe náhled na zdravé stravování a fungování v životě.

Vstoupit do diskuse- 207 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!