Irena Čeřovská

Irena vystudovala střední ekonomickou školu a celý život působí jako administrativní pracovnice.
Vstoupit do diskuse- 918 názorů

Je už přes dvacet let rozvedená a má dvě dospělé samostatné děti. Žije se svým přítelem Romanem a kocourem Bobíkem ve 3+kk v Hořicích. Ráda tráví čas na své zahrádce, kde pěstuje květiny, bylinky, keře a kde má okrasné jezírko s rybkami. Do pořadu Irenu přihlásil její partner, protože si myslí, že je výborná kuchařka. Pokud by vyhrála, peníze by použila na operaci očních čoček a část by věnovala zvířecímu útulku.

Charakter:
Myslí si o sobě, že je klidná, přátelská, zodpovědná, cílevědomá a upřímná. Také společenská a komunikativní, občas nedůvěřivá.

Zájmy:
Vaření a pečení. Dřív jezdila přes dvacet let na silničních motorkách. Nyní díky příteli, který je závodník-biker, přesedlala na kolo.

Vztah k vaření:
Vaří a peče už od dětství. Nejraději připravuje česká klasická jídla, zeleninové a ovocné saláty, peče vánoční cukroví a v létě má ráda grilovaná masa a zeleniny.

Chutě:
Má ráda česká klasická jídla, masové rolády a hovězí steaky. Chutnají jí ovoce, zelenina a kvalitní sýry, fazolky a česnekové brambory.

Nesnáší:
Houby, ústřice a vše ze zabíjačky. Při stolování jí vadí nepořádek, špinavé nádobí a skleničky.

Motto:
Nikdy neříkej, že to nejde, a snaž se – a aspoň to zkus!

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které pozná, a ochutnávku nových jídel.

Historka z vaření:
Jednou dala péct slavnostní oběd do trouby, a zapomněla na něj – kurýrní služba jí přivezla nové keře na zahradu, takže šla sázet. Pak musela tři dny větrat byt a na oběd si zašli do oblíbené restaurace.

Vstoupit do diskuse- 918 názorů

reklama