Irena Emma Lux

Irena se vyučila jako krajkářka a této profesi se také věnovala. Aktuálně je pěstounka a provozuje Muzeum u Divnej Emmy.
Vstoupit do diskuse- 79 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je rozvedená a má dvě dospělé děti. Je babičkou jednoho vnoučete a dvě děti má v pěstounské péči (Petru, 18 let, a Denisu, 15 let). Irena účinkovala v pořadu v roce 2015. Ráda si to zkusí ještě jednou. Pokud by vyhrála, tak by si koupila kovový altánek. Jako zábavu si pro své hosty připraví focení v retro stylu. Tato jídla si vybrala, protože je má ráda.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je klidná, ale umí se i naštvat.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je sběratelství. Ráda se stará o svoji zahradu, baví ji natírání, vyrábění koláží a sušení květin. Ráda si čte, a pokud to jde, tak i cestuje.

Vztah k vaření:
Pokud nemusí, tak nevaří.

Chutě:
Má ráda zeleninová jídla, jako je lečo nebo ratatouille. Mezi její oblíbená jídla patří gnocchi se sýrovou omáčkou.

Nesnáší:
Nikdy by nesnědla tlusté maso.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Jsem, jaká jsem, a taková zůstanu. Kdyby bůh, chtěl abych byla jiná, jinou by si mě udělal.‘‘

Očekávání:
Těší se na zábavu a zpestření života.

Vstoupit do diskuse- 79 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!