Irinka Keteleš

Irinka vystudovala textilní školu s maturitou, obor chemik. Pracovala pět let jako chemik – práce s textilií, poté pět let v kožené galanterii v Chorvatsku. V České republice pracovala deset let v čistírně oděvů.
Vstoupit do diskuse- 48 názorů
Irinka Keteleš

Nyní je v důchodu. Žije s manželem, se kterým tvoří pár již 50 let. Má dvě děti a pět vnoučat. Před více než deseti lety účinkovala v pořadu Babylon – Vánoce u Irinky Keteleš, kde měla možnost představit chorvatské Vánoce. Do pořadu ji přihlásil její syn. Pokud by vyhrála, tak by peníze rozdělila mezi děti a s manželem by si udělala hezký víkend na horách. Jako zábavu si pro své hosty připraví povídání o oblasti, odkud pochází, a kvíz o Chorvatsku. Tato jídla si vybrala, protože to jsou chorvatské speciality a má je vyzkoušené.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je veselá, pohostinná a komunikativní.

Zájmy:
Ve volném čase ráda vyšívá, tvoří a zdobí – má ráda kreativní činnost. Navštěvuje výstavy obrazů, baví ji čtení a sledování filmů a dokumentů.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah. Vaří velmi ráda a hostí svou rodinu a přátele.

Chutě:
Není vybíravá. Má ráda český guláš.

Nesnáší:
Nejí houby, které nezná. Nejí sladké, protože je diabetik a bere inzulin – sladké může ochutnat, ale nesní celé porce.

Motto:
V životě se řídí motem: „Co mě nezabije, to mě posílí.“

Očekávání:
Těší se, že budou mít soutěžící možnost si u ní pochutnat na jídlech, která uvaří – bude připravovat chorvatské delikatesy.

Vstoupit do diskuse- 48 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!