Iris Ledvina

Iris vystudovala Univerzitu Karlovu FTVS, kde získala titul Mgr. v oboru trenér I. třídy. Dále má bakalářský titul VSTVS Palestra obor nutriční specialista pro sportovní výživu a diagnostiku a také titul Mgr. v oboru wellness specialista na psychosomatiku.
Vstoupit do diskuse- 255 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije v Benešově u Prahy a pracuje v Praze. Do pořadu ji přihlásil její šéf ve fitku, kde Iris působí. Pokud vyhraje, tak část peněz určitě podělí mezi ostatní. Jako zábavu si pro své hosty připravila ukázku cvičení ve fitku, kde pracuje. Sestavu jídel si vybrala proto, že je má ráda a pravidelně je jí. A tvrdí, že jídla, která bude chystat, si vybrala ji, ne ona je.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je empatická, nerozhodná a temperamentní.

Zájmy:
Jejím největším koníčkem je fitness, hudba, vaření a čtení. Věnuje se hodně osobnímu rozvoji. Baví ji malování na plátno. Pokud to jde, tak ráda cestuje.

Vztah k vaření:
Vaření je pro ni vášeň.

Chutě:
Jí převážně celostní potraviny.

Nesnáší:
Nejí, a ani by neochutnala tlusté maso a vnitřnosti. Při společném jídle jí vadí mlácení příbory a zbytečný rámus.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Cesta je cíl.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, konfrontaci s odborníky a ráda by také obohatila diváky u televizních obrazovek.

Vstoupit do diskuse- 255 názorů

reklama