Isabela Santusová

Isabela vystudovala střední ekonomickou školu a oděvní průmyslovku. Pracovala v textilním designu a poté třináct let v IT.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Isabela Santusová

REPRÍZA Manžel jí zemřel před pěti lety, dcera Luisa žije trvale ve Francii. Isabela má naštěstí hodně přátel a je to žena mnoha zájmů a aktivit. Ráda cestuje a volný čas tráví na chalupě. Do Prostřena se přihlásila sama, protože ráda vaří pro své přátele a nemá moc často možnost uvařit pro více lidí. Peníze z případné výhry by asi procestovala.

Charakter:
Prý pečlivá, trochu puntičkářská, netrpělivá, někdy zbytečně rychlá a trochu tvrdohlavá. Veselá, společenská a má smysl pro humor.

Zájmy:
Badminton, plavání, lyžování, volejbal a pétanque. Ráda chodí na spinning a na procházky. S přáteli navštěvuje divadlo, kino a různé koncerty. Zajímají jí starožitnosti, ornitologie a učí se angličtinu. Ráda maluje, fotografuje a hraje bridž.

Vztah k vaření:
Miluje jídlo a ráda jí. Její manžel byl labužník a ráda pro něj vařila. Ráda připravuje různé speciality ale i česká klasická jídla. Vaří podle sezóny, peněženky, stavu lednice a času.

Chutě:
Miluje sladká jídla, zeleninové saláty a ovoce. Maso moc nevaří, ale většinou si ho dává v restauraci. Chutnají jí šunkofleky, francouzské brambory a ovocné knedlíky.

Nesnáší:
Jí vše a určitě vše ochutná.

Motto:
Raduj se každý den z toho, co tě potká.

Očekávání:
Těší se na zábavu a ponaučení a možná i na nové přátele.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama