Ivan Bodis

Ivan se vyučil na středním odborném elektro učilišti. Dříve pracoval jako horník, řidič a strojník. V poslední době pracuje jako strážný.
Vstoupit do diskuse- 118 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S manželkou je ženatý třicet dva let. Společně mají dvě dospělé dcery (30 a 31 let) a je pyšným dědečkem tří vnoučat. Do pořadu ho přihlásila jeho manželka, a Ivan sám neví proč. Třeba to zjistí v průběhu natáčení… Pokud vyhraje, tak peníze použije na dodělání terasy a rekonstrukci kuchyně a rád by jel s rodinou na výlet na hory. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru čára. Menu sestavil z jídel tak, aby bylo rozmanité.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je většinou klidný a málomluvný, ale velmi snadno ho rozčílí lidé, kteří jsou neupřímní.

Zájmy:
Rád sleduje sportovní pořady a utkání, baví ho vaření a s rodinou si občas zajede na nějaký výlet.

Vztah k vaření:
Vaření patří mezi jeho koníčky a moc ho baví.

Chutě:
Má rád skoro vše, kromě vnitřností. Mezi jeho oblíbená jídla patří kapustová polévka s uzeným kolenem a španělský ptáček s rýží.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí klepání po stole a mlaskání. Nemá rád játra, ledvinky ani podobná jídla a nikdy by vnitřnosti nesnědl.

Motto:
V životě nemá motto, kterým by se řídil.

Očekávání:
Těší se na nové lidi a dobrou zábavu.

Vstoupit do diskuse- 118 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!