Ivana Deutschová

Má střední školu s maturitou, momentálně je na mateřské dovolené.
Vstoupit do diskuse- 401 názorů
Ivana Deutschová

Pochází z Mohelnice, předtím pracovala jako prodavačka a pokladní. Je vdaná teprve dva roky, ale s manželem jsou spolu už jedenáct let. Mají patnáctiměsíční dceru a bydlí v panelákovém 3+1. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji baví role hostitelky. Sama si s přáteli uspořádala vlastní Prostřeno a moc ji to bavilo, tak si chtěla vyzkoušet i to opravdové. Kdyby vyhrála, koupila by si něco pěkného do bytu.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je milá, usměvavá, ale umí být i nepříjemná. Společenská, pečlivá a pracovitá.

Zájmy:
Ráda peče a zkouší nové dezerty od makronek po různé koláče a muffiny. Pokud má chvilku pro sebe, maluje si mandaly nebo si čte, cvičí či běhá.

Vztah k vaření:
Velmi dobrý. Snaží se vařit zdravě, pro sebe až dietně. Moc ráda peče cukroví a koláče na rodinné oslavy. Ráda připravuje maso, ryby a různé saláty.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří zelenina s masem nebo rybou, čokoláda a „krtkův dort“ od manžela.

Nesnáší:
Dršťky, samotný kozí a ovčí sýr, ale v salátu jí nevadí. Nikdy by nesnědla zkažené jídlo a nedovařené kuřecí, krůtí nebo vepřové maso. Při stolování nesnáší mlaskání a nepořádek.

Motto:
1. Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je (Jan Werich). 2. Jím proto, abych žila, a nežiji proto, abych jedla.

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které pozná, a na dobré jídlo, které ochutná.

Vstoupit do diskuse- 401 názorů

reklama