Ivana Přibylová

Ivana má základní vzdělání. Pracovala jako dělnice v masozávodu, poté provozovala jako OSVČ hostinskou činnost a dále pracovala na pozicích směnový mistr v automobilovém průmyslu a realitní makléř. Nyní pracuje jako skladnice.
Vstoupit do diskuse- 112 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je rozvedená a má dva dospělé syny, kteří žijí a pracují v Praze. Po bývalém příteli má dvě dcery s rodinami a pět vnoučat – s jejich rodinami se stále stýká. Do pořadu ji přihlásily její děti, protože si myslí, že umí dobře vařit. Zatím neví, jak by s případnou výhrou naložila. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu lapačů snů. Jídla pro své menu si vybrala, protože zatím chutnala všem, kterým je připravila.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je kamarádská a upřímná.

Zájmy:
Koníčky přizpůsobuje vždy své náladě a možnostem. Ráda chodí plavat, jezdí na inline bruslích a na kole a také chodí do fitka. Má ráda přírodu, práci na zahrádce a tvoření.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – vaří moc ráda.

Chutě:
Třetím rokem je na nízkosacharidovém stravování, ale občas poruší a dá si normální jídlo. Mezi její oblíbené patří sýry a zelenina.

Nesnáší:
Neví o žádném jídle, které by alespoň neochutnala.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Co mě nezabije, to mě posílí.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a nové lidi.

Vstoupit do diskuse- 112 názorů

reklama