Ivana Zlámalová

Ivana má vysokoškolské vzdělání – vystudovala lékařskou fakultu na Univerzitě Jozefa Šafárika v Košicích, obor fyzioterapie. Nyní je na mateřské dovolené.
Vstoupit do diskuse- 222 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je původem ze Slovenska. Pracovala nějakou dobu v Rakousku, kde potkala svého manžela a zamilovala se. Manžel je Čech a nějakou dobu spolu žili v Rakousku. Poté, co založili rodinu, se rozhodli usadit se v České republice. S manželem Jiřím má syna Jakuba (14 měsíců). Společně tvoří živou a dynamickou rodinu, která je neustále v pohybu. Do pořadu ji přihlásila její kamarádka, která si o ní myslí, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by si pořídila kuchyňského robota, po kterém touží. Ráda by pak koupila něco manželovi a synovi a za zbytek by jeli na dovolenou. Jako zábavu si připraví ukázku výroby sushi – každý si to může vyzkoušet. Jídla si vybrala proto, že jsou velmi chutná.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je milá, přátelská a má sklony k perfekcionalismu.

Zájmy:
Nejvíc času věnuje svému synovi. Baví ji pečení a vaření. Moc ráda chodí do přírody na procházky.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – patří to mezi její koníčky společně s pečením. 

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří hovězí na hříbkách s rýží.

Nesnáší:
Nejí polotovary a nikdy by nesnědla prošlé potraviny.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nikdy neříkej nikdy.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a je ráda, že bude mít příležitost poznat nové lidi. 

Vstoupit do diskuse- 222 názorů

reklama