Jak vaří protějšky slavných šéfkuchařů odhalí vánoční speciál Prostřeno!

Prostřeno! tentokrát ovládnou životní partneři šéfkuchařů. Zdeňka Pohlreichová, Marie Fričová, Robi Chad, Simona Eloy a Uyen Ta se podělí o své rodinné sváteční recepty.
Vánoční speciál Prostřeno!
Vánoční speciál Prostřeno!
archiv TV Prima

reklama

Ženy budou v přesile. Čtyři na jednoho muže. Ovšem Robi to nevzdá a předvede ukázku dokonalé světové kuchyně. Jak si na mixu chutí v jeho provedení pochutnají mlsné jazýčky jeho spolubojovnic? Komu se podaří vyhrát tentokrát? Jemu, nebo některé z žen? Kdo má z kuchyně svého partnera víc nakoukáno, kdo se popere s úkolem týdne a vkomponuje vánoční vzpomínku na dětství do svého menu tak, aby nikdo nepoznal, že jde o něco navíc?

Podívejte se na první setkání soutěžících:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXII (76): Přivítání

Jak se vám poloprofesionální menu v adventních kulisách bude líbit? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte adventní Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Zdeňka Pohlreich Gruberová má hodně zájmů, velkou rodinu a velkou výhodu.

Zdeňka Pohlreich Gruberová
Autor: archiv TV Prima Zdeňka Pohlreich Gruberová

Když je totiž doma její manžel, šéf Zdeněk Pohlreich, vyžadují děti, aby vařil on. Ona sama připravuje, v situacích, kdy manžel doma není, jídla italská a francouzská. Především si zakládá na tom, že vaří z čerstvých surovin, které jsou kvalitní, a jak sama vysvětluje, mají v sobě slunce. Není vybíravá, ochutná vše a na soutěžní klání se velice těší. Dívejte se!

Podívejte se, co Zdeňka naservíruje:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXII (76): Pohlreichová menu

Úterý: Marie Fričová přiznává, že doma příliš nevaří.

Marie Fričová
Autor: archiv TV Prima Marie Fričová

Bydlí totiž přímo nad rodinným podnikem a není nic snazšího než seběhnout pár schodů. Navíc s vědomím, že v restauraci její rodiny se vaří samé skvělé dobroty. S manželem si rádi zajdou na dobré jídlo do restaurace a ochutnávají nové chutě. Mají rádi asijská jídla. Nejraději se scházejí s přáteli u dobrého jídla a zkoušejí společně nové chutě. Má ráda asijská jídla a často zkouší nová jídla. Na posezení u ostatních, kteří vidí šéfům pod ruce, se těší. Dívejte se už v úterý!

Středa: Robi Chad je sice ekonom, ale své profesi se nikdy nevěnoval.

Robi Chad
Autor: archiv TV Prima Robi Chad

Před lety se vydal do Austrálie, kde se chtěl naučit anglicky, ale nakonec tam zůstal dlouhých šest let. Je partnerem kuchařky Kamu, která cestuje, poznává nové chutě, experimentuje u plotny a seznamuje republiku s dobrotami, které se jedí třeba na druhém konci světa. Robi jí s její prací pomáhá, takže určitě ví, jak připravit skvělé menu, které zaujme. Jedno je jisté, své zamilované jídlo z dětství, tedy koprovku, svým hostům nenabídne. A jak to bude mít s adventní náladou, když tvrdí, že od roku 2001 Vánoce v Česku neslavil? Sledujte už ve středu!

Čtvrtek: Simona Eloy střídá dvě adresy. Tu pražskou a tu na Okoři.

Vlastní malý rodinný hotel kousek za Prahou, který celý budovala a zařizovala. V jejich hotelu mají ubytování, restauraci a pořádají svatby a různé semináře. Simona toto místo nedaleko Prahy proměnila v kouzelnou oázu klidu. Celý interiér hotelu zařizovala sama a hledala věci a vybavení, které mají svoji historii. Těšit se také, kromě skvělého menu, můžete na zábavu, se kterou jí pomůže kamarádka, herečka Bára Štěpánová. Počkejte si na čtvrtek. A mimo jiné zjistíte, jaké nejoblíbenější jídlo Simona má.

Pátek: Uyen Ta se narodila v Hanoji.

Uyen Ta
Autor: archiv TV Prima Uyen Ta

Vystudovala sice finance a bankovnictví, ale nikdy se oboru nevěnovala a pracovala v rodinných podnicích. Vaří ráda, ale tak velkou vášeň pro vaření jako její manžel nemá. Uyen nejraději konzumuje už připravené jídlo. Má ráda různé polévky (vývary se zeleninou, těstovinami, zeleninové krémy). Také jí chutnají omáčky s rýží nebo těstovinami. Z českých jídel má ráda koprovou omáčku, rajskou, cikánskou, hamburskou anebo italskou boloňskou omáčku. Z vietnamských jídel má nejraději PHO a jídla na polévkový způsob. Jako správná Vietnamka se neobejde bez jasmínové rýže.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte! Krásný adventní čas.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!