Jako malé dítě. Na Milana jeho společníci z Prostřeno! jen tak nezapomenou

Celý týden se soutěžící obávali jeho narušitelského chování. Na závěr pivního speciálu Prostřeno! se ale jejich názor na Milana promění.
Prostřeno! XXIII (10) pivní speciál
Prostřeno! XXIII (10) pivní speciál
archiv TV Prima

reklama

 

Už v pondělí bylo pánům z pivního speciálu jasné, že stolovat celý týden společně s Milanem nebude jednoduchý úkol. Jeho bezprostřední chování a záliba v ustavičném popíjení pivního moku z něj dělají neřízenou střelu, ať už je v roli hostitele, nebo hosta. Skákání do řeči, hlasitý projev a nevhodné narážky – není divu, že jsou ostatní jak na trní, jakmile Milan zase spustí u stolu.

Pojítko mezi všemi účastníky tohoto týdne je kladný vztah k pivu. Ten se však u každého projevuje dost odlišným způsobem. Někdo rád ochutnává nejnovější speciály, dalšího zas baví vzdělávat se v oblasti výroby a někomu (jako je Milan) prostě stačí, když je sklenka piva vždy plná.  

Podívejte se, jak si pánové dobírají Milana přímo před jeho zraky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (100) - Pánové se baví

S blížícím se závěrem týdne se ale obavy z Milanova podnapilého stavu promění v o něco příjemnější sentiment. „Milan, kdyby nevyrušoval a neskákal do řeči, tak si myslím, že už nějak zapadl. Dokonce si myslím, že to bude vyvolávat hezké vzpomínky a že se ještě zasmějeme při cestě domů“ říká Jakub. Bude na to mít stejný názor i Václav, Filip a Vojtěch? Sledujte závěrečný díl pivního speciálu Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!