Jakub Beran

REPRÍZA: Druhý hostitel je vystudovaný zeměměřič s maturitou, ale nikdy se této profesi nevěnoval.
Vstoupit do diskuse- 12 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jakub si také udělal certifikát lektora dalšího vzdělání angličtiny, pracoval v obchodu se stavebninami, dělal brigády u cateringu a nyní působí jako údržbář hřbitovů. Žije s přítelkyní, která ho do pořadu přihlásila, a jejími dvěma dětmi z předešlého vztahu ve velké venkovské roubence. Společně dávají stavení a zahradu dohromady. Doma mají tři pejsky. Na natáčení si Jakub vezme fenku Mimi, kterou si vzali na základě inzerátu na Facebooku. Aby neskončila v útulku, jeli si pro ni až na Slovensko, a byla to láska na první pohled, přestože Mimi byla březí, i když jí ještě nebyl ani rok. Porodila devět štěňat, většině se podařilo najít nový domov a Arheska si rodina nechala. Jakub pro své čtyřnohé kamarády rád připravuje polévku ze zbytků, na které prý ani nejde poznat, že je to polévka určená pro psy.

Charakter:
Jakub o sobě tvrdí, že je extrovert, zčásti i flegmatik. Někdy je zábavný, občas nudný.

Zájmy:
Zahradničení a vaření. Baví ho sport – hraje různé míčové hry a chodí plavat.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje – vaří rád pro rodinu a přátele. Nejčastěji připravuje italskou a francouzskou kuchyni nebo to, co si přejí jeho hosté.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří špagety na různé způsoby.

Nesnáší:
Česká a mastná jídla. Při stolování mu vadí nezdvořilé chování.

Motto:
Být v chillu.

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu a nové zážitky. Je to pro něj výzva, a výzvy má Jakub v životě rád.

Vstoupit do diskuse- 12 názorů

reklama