Jakub Fiala

Jakub je v prvním ročníku oboru kuchař. Na druhém stupni základní školy studoval gymnázium. V prvním ročníku studium ukončil, protože si uvědomil, že ho to nebaví, a rozhodl se pro učiliště, protože rád vaří. Žije se svojí mámou.
Vstoupit do diskuse- 100 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Před pár lety závodně tancoval street dance, po dvou úrazech nohy se k tanci již ale nevrátil. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce otestovat své kuchařské dovednosti a rád by zjistil, jaké to je vařit před televizní kamerou. Pokud vyhraje, tak by část peněz použil na nějaké kuchařské kurzy, a až se uklidní situace, tak by vzal maminku na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání poslepu – sýry a ovoce. Tato jídla si vybral, protože je umí připravit a všechna je až na předkrm několikrát připravoval.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je spolehlivý, upřímný a nezkazí žádnou legraci.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří turistika a bruslení. Baví ho studium angličtiny.

Vztah k vaření:
Vaří moc rád a stále se snaží se zlepšovat. Rád se učí nové věci.

Chutě:
Má rád maso, těstoviny a ovoce. Jeho nejoblíbenější jídlo je svíčková na smetaně.

Nesnáší:
Nemá rád většinu zeleniny, sladkovodní ryby, zelí.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Žij a nechej žít.“

Očekávání:
Těší se na poznání nových lidí a nových chutí.

Vstoupit do diskuse- 100 názorů

reklama