Jakub Jurkovič

Úterní soutěžící Jakub se vyučil jako kuchař-číšník. Pracuje jako zástupce vedoucího v obchodě. Pracoval jako prodavač oblečení a dekorace.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Jakub Jurkovič

Nyní si dálkově dodělává maturitu na obchodní střední škole v Kolíně obor podnikání. Žije s přítelem, se kterým tvoří pár tři roky. Společně žijí v Pečkách v pronajatém bytě. Jakub pochází původem z jižních Čech, kam by se rád v budoucnu vrátil i s přítelem. Do pořadu ho přihlásil jeho přítel, který si myslí, že Jakub umí dobře vařit. Pokud by vyhrál, tak by část peněz dal rodičům a druhá část by padla na budoucí hypotéku na byt, který si s přítelem plánují pořídit. Jako zábavu si pro své hosty připravil prohlídku místního kostela.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je složitý člověk. Je náladový, přátelský a má rád lidi kolem sebe. Vždy je rád středem pozornosti.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je malování. Má rád hudbu a zpěv. Spravuje a edituje stránku na Facebooku zaměřenou na LGBT – česká komunita. Přednáší na školách a snaží se pomáhat lidem, pokud mají problémy kvůli své orientaci. On sám zažil na škole šikanu, když se přiznal, že je gay.

Vztah k vaření:
Vaření patří mezi jeho koníčky – vaří rád a často.

Chutě:
Rád připravuje minutky a rychlá jídla. Má rád špagety a česká jídla.

Nesnáší:
Nejí mořské plody – nikdy neměl odvahu je ochutnat. Nikdy by nesnědl tatarák a další syrové maso. Nedělají mu dobře moc pikantní jídla. Při stolování je velmi tolerantní a neví o ničem, co by mu vadilo.

Motto:
„I pád na pusu je pohyb vpřed.“

Očekávání:
Je zvědavý, jestli vše zvládne dobře připravit v daném čase. Také ho zajímá, jak probíhá celé natáčení a bere svoji účast jako zábavnou životní zkušenost.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!