Jakub Krejčíř

Jakub studuje na osmiletém gymnáziu v Praze. Aktuálně je v šestém ročníku. Žije s rodiči a mladší třináctiletou sestrou v rodinném domě. Se sestrou má výborný vztah. Všechen volný čas, co mají, se snaží trávit společně s rodinou.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu se přihlásil sám a chtěl by svým soupeřům a divákům představit nové chuťové kombinace. Rád by ukázal, že kvalita má přednost před kvantitou a že není potřeba se přejídat a zaplácávat si žaludek těžkými a tučnými jídly. Rád si vyzkouší práci pod velkým tlakem a rád by také zjistil, jestli je schopný uvařit tak dobře, jako když pod tlakem není. Pokud by vyhrál, tak by peníze uschoval a v budoucnu by je smysluplně investoval. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru hádej, co jsem – budou hádat typické evropské pokrmy. Proč si vybral toto menu? Všechna jídla kromě dezertu pravidelně vaří a velmi mu chutnají.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je cílevědomý a vytrvalý. Když s něčím začne, tak to chce vždy dotáhnout do konce. Je velmi pečlivý – někdy možná až moc. Potrpí si na pořádek ve všem, co dělá.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je sport – atletika – závodně se věnuje disciplíně 3000 m. Rád jezdí na silničním kole, pěstuje pokojové květiny a rostliny. Když má chvíli, tak ho baví četba.

Vztah k vaření:
Vaření ho moc baví. Líbí se mu, že se nekladou žádné meze a člověk může vytvořit, co se mu líbí a na co má zrovna chuť. Pokud se mu jídlo povede, tak má vždy dobrý pocit, a ještě lepší, pokud má kolem sebe spokojené strávníky. Rád sleduje pořady a videa o vaření, ze kterých si bere inspiraci.

Chutě:
Rád připravuje ryby, steaky a nevšední pokrmy, ve kterých často používá zejména zeleninu. Rád zkouší kombinovat zeleninu a nevšední ingredience. Má rád v podstatě vše – od klasického bílého jogurtu až po výborné pokrmy z restaurací. Snaží se jíst zdravě a rozmanitě. Má moc rád nakládané okurky a každý den si jich několik dopřává. Mezi jeho oblíbená jídla patří Pho Bo, sushi, ale i středomořská jídla nebo lasagne. Z české kuchyně mu chutná koprová omáčka s vajíčkem a bramborem.

Nesnáší:
Při společném jídle mu vadí, pokud se někdo neumí u stolu chovat a hltá, kouká do telefonu a mlaská. Také mu vadí, pokud si někdo stěžuje, že mu něco nechutná a že to nejí.

Motto:
V životě se řídí mottem: „K úspěšnému životu vede dlouhá a trnitá cesta plná těžké práce. Když ji však člověk podstoupí a vydrží ji, bude spokojen až do konce svého života.“

Očekávání:
Těší se na nové přátele, nová jídla a chutě. Chce si vyzkoušet, jaké to je vystupovat před televizní kamerou.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!