Jakub Macháček

Kuchařský a gurmánský maniak, který se vždy těší na svůj „gastroorgasmus“, toho ví o jídle opravdu dost.
Vstoupit do diskuse- 117 názorů
Jakub Macháček
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pracuje jako IT v rádiu, žije sám v pronajaté garsonce v Praze 2, vařit bude u rodičů v Benešově. Jejich panelákový byt je zařízený ve staroanglickém stylu a Jakubův dětský pokoj ukrývá dávné poklady. Nerad jí sám a aspoň dvakrát týdně někoho pozve na večeři. Co by ho zabilo? Kdyby jeho přítelkyně byla vegetariánka. Kromě jídla má Jakub také další koníčky. Fotí, zajímá ho tanec a choreografie, miluje hudbu moderní i vážnou, je to kulturní člověk. Je odhodlaný uvařit perfektní jídlo, gastronomickou bombu, chce podat stoprocentní výkon bez zbytečného čančání.

Charakter:
Působí sebevědomě, družně, je upovídaný, většinou má dobrou náladu a čiší z něj nadšení.

Vztah k vaření:
Jídlo je Jakubova droga. Začal vařit po rozchodu s holkou. Zjistil, že se dají nové adeptky na jídlo perfektně balit. Také chodí na různé ochutnávky do luxusních restaurací. Za jídlo utratí spousty peněz. Sleduje zahraniční kuchařské televizní show. Je v sedmém nebi, když objeví nevšední kombinace, které ve výsledku vytvoří symfonii chutí.

Chutě:
Jakub je masový, před „nadrogovanými“ kuřaty dává přednost dobrému steaku. Jinak miluje italskou, řeckou a španělskou kuchyni.

Nesnáší:
Zpackané, odbyté a nudné jídlo

Očekávání:
Protože je často hostitelem, s radostí přijal výzvu. Nebude večeřet sám a může uvařit něco dobrého ostatním. Rád by vyhrál – chce být nejlepší hlavně kvůli sobě.

Vlastní ohodnocení:
6 bodů jako kuchař

Vstoupit do diskuse- 117 názorů
Reklama
Reklama