Jakub Šrubař

Vystudoval obor mechanik silnoproudých zařízení. Pracoval jako montér telefonních rozvodů, celní inspektor, obchodní zástupce a vedoucí obchodních zástupců s pivem.
Vstoupit do diskuse- 98 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je ženatý a má dceru, které je 4,5 roku, a doma jim dělá společnost ještě pes. Do pořadu se přihlásil sám, aby mohl ukázat, že pivo není jen nápoj do zaplivané pivnice a pro dělníky a že i přes všechny zákazy a uzavírky lidé z oboru gastronomie nezmizeli.

Za normálních okolností by koupil něco ženě, dceři a soutěžící by pozval na výlet po pražských hostincích. V této nelehké době by si ale výhru ponechal jako finanční vatu. Jako zábavu si pro své hosty připraví školu čepování piva. Pro svůj večer si vybral jídla s pivem, protože se pivo nejen pije, ale je i výbornou ingrediencí pro vaření, dušení i pečení.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je společenský, empatický, spravedlivý a tvrdohlavý. 

Zájmy:
Ve volných chvílích rád cestuje – jezdí na hory a má rád přírodu. Se psem chodí na procházky. S manželkou si rádi zajdou do kina nebo do divadla. Má rád dobré jídlo a pití – zajímá ho vše kolem piva a studuje hospodskou kulturu a historii. 

Vztah k vaření:
Nejraději je v roli konzumenta, ochutnávače a hodnotitele. 

Chutě:
Nejraději připravuje „pivohubky“ a pečená masa. Má rád takřka vše. Ovšem miluje karbanátky, které připravuje jeho žena.

Nesnáší:
Nejí srdce a plíce a nemůže salátovou okurku, i když mu chutná.

Motto:
V životě se řídí motty:
„Chovej se k lidem tak, jak bys chtěl, aby se oni chovali k tobě.“
„Pivovar pivo vaří, ale teprve hostinský ho dělá.“
„Není špatných piv a pivovarů, jsou jen špatní hospodští.“

Očekávání:
Těší se, že pozná nové přátele, dobře se pobaví a bude mít šanci ukázat, že pivovar pivo vaří, ale hostinský ho dělá.

Vstoupit do diskuse- 98 názorů

reklama