Jakub Trojan

Jakub pracuje jako kurýr v přepravní balíkové službě.
Vstoupit do diskuse- 196 názorů
Jakub Trojan

Vystudoval střední hotelovou školu, předtím pracoval jako číšník a barista. Žije s partnerkou, jsou spolu čtyři a půl roku a mají desetiměsíčního syna Kubíka, který je prý už pěkný uličník. Rodina bydlí v domku 3+1 se zahradou. Do pořadu se Jakub přihlásil sám, prý se těší na dobrou zkušenost, kterou mu nikdo nevezme. Pokud by vyhrál, tak by si peníze uložil na horší časy.

Charakter:
Společenský, zábavný, prý si umí udělat srandu sám ze sebe, je veselá kopa.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří hlavně společné chvíle strávené s blízkými. Má rád sport – jak aktivně, tak i pasivně. Je kutil a baví ho práce kolem domu a na zahradě.

Vztah k vaření:
Rád vaří podle vlastní fantazie, ne podle pravidel a předpisů. Doma moc často nevaří, avšak když už vaří, tak to stojí za to. Hlavně připravuje těstoviny a griluje.

Chutě:
Má rád polévky, maso i bezmasé pokrmy. Pochutná si na rybě i salátu. Nesnáší: Houby a nikdy by nesnědl brouky. Při stolování mu vadí mlaskání, kouření a krkání.

Motto:
Nikdy se nevzdávej!

Očekávání:
Těší se, že bude mít možnost si dokázat, že pod tlakem a nervozitou zvládne vše připravit. Rád pozná nové a pohodové lidi, ochutná nová jídla a pozná zvyky jiných rodin.

Vstoupit do diskuse- 196 názorů

reklama