Jan Blažek

Vystudoval Střední odbornou školu obchodu, užitého umění a designu v Plzni – obor grafický design. Nyní dokončuje studium na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni ve stejném oboru.
Vstoupit do diskuse- 64 názorů

Při škole pracuje jako grafik. Je svobodný a bezdětný, žije v Plzni bytě se spolubydlícím. Do pořadu ho přihlásila kolegyně, protože o něm ví, že rád jí a vaří. Za případnou výhru by si pořídil nějaké další vybavení do bytu nebo by jel na dovolenou. 

Charakter:
Říká o sobě, že je společenský a kreativní. Prý „extrovert s duší introverta“. Čas od času je skeptik se sklony k sarkasmu. Vyhrocené situace prý řeší tiše a klidně. 

Zájmy:
Fotografování a kresba, cestování, památky. Rád vaří a hostí přátele, čte fantastickou literaturu a detektivky a sleduje kvalitní filmy. 

Vztah k vaření:
Výborný – polovinu volného času tráví v kuchyni a druhou čtením a nákupem kuchařek k inspiraci. Rád připravuje luštěniny na různé způsoby, vejce, těstoviny, teplé i studené saláty.

Chutě:
Upřednostňuje lehká a rozmanitá jídla, jako například polévku z růžičkové kapusty nebo některá vietnamská jídla, má rád lívance obalené ve skořici a cukru. 

Nesnáší:
Většinu hub, jídla typu mozeček, rizoto à la školní jídelna, mlékovou polévku, pečená nebo grilovaná rajčata, tavený sýr. Při stolování mu vadí přehnané mlaskání, sledování mobilu a čekání na opozdilce.

Motto:
Žijeme jen proto, abychom byli sami sebou, ne abychom plnili něčí očekávání.

Očekávání:
Těší se na poznání nových lidí, nové zážitky a vyrovnávání se s trémou. 

Reklama
Vstoupit do diskuse- 64 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama