Jan Cibulka

Jan má titul Inženýr provozní ekonomie. Pracuje s rodinou v rodinném vinařství, kde má na starost obchod a marketing, ale i sběr, lahvování, vývoj nových produktů, degustace a cokoli, co je zapotřebí.
Vstoupit do diskuse- 203 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jan je bezdětný, vlastní rodinu zatím nemá a děti neplánuje. Celá soutěž je pro Jana výzva – přirozeně je introvertní a toto je něco, co ho donutí se víc otevřít. Pokud by vyhrál, tak by dal peníze na charitu na pomoc obětem tornáda. Jako zábavu si připraví degustaci a sabrage. Tato jídla má rád, protože symbolizují rodinu. Jarní pomazánku se naučil od sestry, polévku od maminky, kotletky miluje on a Kaiserschmarrn táta. Jídla se podle něj skvěle hodí jako velikonoční a v rodině je připravují často.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je v některých věcech netrpělivý, a v jiných se zase dokáže zaujmout pro věc.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je četba knih a různých akademických zdrojů. Zajímá se o studiemi prověřené koncepty. Baví ho management, marketing a zajímá se o zdraví a stravu. Chodí do posilovny a do sauny.

Vztah k vaření:
Vaří rád, protože rád dobře jí. Vždy chce vědět, co jí.

Chutě:
Rád připravuje boloňskou omáčku, kterou dělá jako ragú bez špaget. Mezi jeho oblíbená jídla patří pečené kuře.

Nesnáší:
Nejí syrová rajčata, lepek a laktózu.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Pamatuj na smrt.“

Očekávání:
Těší se na příjemně strávené chvíle se zajímavými lidmi, dobré jídlo, dobrou náladu a zábavu.

Vstoupit do diskuse- 203 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!