Jan Pehl

Jan vystudoval sociologii a má bakalářský titul. Živí se jako parkurista a trenér. Žije s přítelkyní a brzy se jim narodí miminko. Jeho život se točí hlavně kolem práce, pořádání akcí, táborů a workshopů.
Vstoupit do diskuse- 159 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu se přihlásil sám, aby měl možnost propagovat parkur, který je jeho velkým koníčkem. Navíc, byť se o tom nechce moc rozpovídat, chce napravit reputaci rodiny, jeho bratr totiž už jednou v pořadu byl – a podle Janových slov to dopadlo neslavně. Pokud by vyhrál, tak by peníze dal přítelkyni, která by je utratila. Jako zábavu si připraví parkurové vystoupení svých svěřenkyň. Menu sestavil ze svých oblíbených jídel.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je extrovert.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je parkur a workout. Nyní čeká na operaci kolene, a nemůže se tedy parkuru věnovat.

Vztah k vaření:
Rád vaří pro své kamarády a rodinu.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří maso a zelenina, ty také velice rád připravuje, snaží se ze svého menu i stravování vynechávat pečivo.

Nesnáší:
Nemá rád, a ani by nikdy nesnědl, celer.

Motto:
Motto neuvedl.

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které potká, a je rád, že bude mít možnost se zviditelnit.

Vstoupit do diskuse- 159 názorů

reklama