Jan Rotrekl

Druhý hostitel Jan má vysokoškolské vzdělání v oboru cizí jazyky a cestovní ruch. Při studiu na vysoké škole si přivydělával jako novinář v regionálním tisku.
Vstoupit do diskuse- 0 názor

REPRÍZA Posledních pět let pracuje jako vlakvedoucí v Regiojetu. Je ženatý, s manželkou Aničkou se znají sedm let a před rokem a půl měli svatbu. Doma mají pětiletou kočku, kterou si vzali z útulku. Manželka nedávno také dostudovala vysokou školu a začala pracovat jako středoškolská učitelka. Honza bydlí v Ostravě, v bytě 3+1. Přihlásil se sám, protože mu nikdo z rodiny nevěří, že zvládne uvařit něco jiného než čaj. Celé rodině i sobě chce ale dokázat, že to ale dokáže. Kdyby vyhrál, odjel by s manželkou na dovolenou.

Charakter:
Říká o sobě, že je tvrdohlavý, snaží se být společenský, ale je i dost stydlivý.

Zájmy:
Má rád vlaky a cestování, zajímá se o aktuální dění. S manželkou se věnují turistice, rád chodí plavat a odpočívat do wellness.

Vztah k vaření:
Doma vaří manželka, a když je v práci, tak si Jan raději zajde do restaurace. Nejčastěji si připravuje mraženou pizzu anebo pomáhá manželce s rýží a bramborami. Štítí se syrového masa, takže vařit pro hosty pro něj bude premiéra a velká výzva.

Chutě:
Má rád skoro vše, mezi jeho oblíbená jídla patří pizza.

Nesnáší:
Mák, ananas, houby a tvaroh. Nikdy by nesnědl mořské plody.

Motto:
V soutěží se bude řídit heslem: Televize a její pořady mají sloužit především pro zábavu.

Očekávání:
Těší se na seznámení s lidmi, s nimiž si může porovnat kuchařské dovednosti, a doufá, že se u toho všichni společně pobaví.

Historka z vaření:
Asi před deseti lety na chatě s babičkou měl za úkol do těsta rozbít vajíčko, ale nevěděl, jak se to dělá, a tak vší silou hodil vejce i se skořápkou do těsta. Příště už si ho babička na pomoc nepozvala.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama