Jana Bartlová

Téma diskuze: Jana Bartlová

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

Já ráda panáka si dám (Anonym) 06.12.2018 07:51

Typicky alkoholicky ****** ta si dá panáka už každé ráno aby mohla fungovat a pak se snaží být chytrá jak rádio

Petr kužíla (Anonym) 03.09.2018 18:11

Hrůza

anell (Anonym) 30.08.2018 20:24

Prý: "Už to máš snědené"? Jsem si vzpomněla na Slunce seno. "To sníš, i kdybys tady měl sedět do půlnoci". Taky vidíte tu podobnost s tou fialovou soutěžící asi před 14 dny? Hlavně, že obě píší, že měly vyhrát ony, protože měly všechno tip ťop :-D Dámy, kéž bych měla alespoň kousek vašeho sebevědomí! Jak tady někdo napsal průměrně empatický člověk o sobě neprohlásí, že je dokonalý, i kdyby to byla pravda.

anell (Anonym) 30.08.2018 20:10

bylo na úrovni. A o co jsou horší lidi z fabriky proti JUDrMUDrPUDr? Já studuju vysokou školu, ale pokud si mám vybrat, tak raději pohodovýho člověka z fabriky než takovýho snoba.

anell (Anonym) 30.08.2018 20:07

Jenom zcela výjimečně píši někam komentář. Ale toto se fakt nedá. Jak to řekla poslední soutěžící. Přehlídka snobismu. Jak všechny poučovala, aby se alespoň trochu inspirovali. Při slově kokotky se všichni zasmáli a ona je okřikla jak páťáky. Všechno ví, všude byla a od všeho má klíče. Potom ta narážka na vzdělání ostatních soutěžících, že bylo na střední až nižší úrovni. Právě tuto větu jsem minulý týden taky od jednoho dotyčného slyšela. Prý byli tam sice i lidi z fabriky, ale pár lidí tam

Plch 82 (Anonym) 30.08.2018 18:57

Po dlouhý době jsem zkoukla dnešní díl a hrůza!! Co to jako bylo?? Ne! Vše kvalitní a jiné samochvaly. Kečup v pepřové omáčce?? Šílená ******. Jen ona, jen ona a nikdo jiný to správně nedělá. No nafackocat ji!!! Se divím, že nikdo neodešel jak se chovala nadrazene a přitom samé chyby!! Od začátku do konce!! Už jen ten stůl, kde jedli. Bez pořádných židlí. Sice vidlička na předkrm, ale ta má mít jen tři hroty, když už chce poučovat... A to můžu pokracovat po celý díl.

Eda K. (Anonym) 07.05.2018 10:53

Údajně vše na vysoké úrovně, přitom používá kečup, margarín apod.
To uzené se musí bít s brokolicí. Pepřová omáčka byť z kečupu mohla být dobrá, ale asi se chuť opět bije s uzeným. Ale hlavně to chování... vařit asi umí, ale měla by se naučit respektovat názory a také pocity ostatních! U paní Jany bych ten večer asi nevydržel, vytváří neuvěřitelně negativní atmosféru.
Rádoby něco víc než ostatní... kdo opravdu něčeho v životě dosáhl a něco umí tak to nemá potřebu to všem neustále zdůrazňovat.

Eda K. (Anonym) 07.05.2018 10:59

"na vysoké úrovni " a ne "úrovně" ... automatická oprava je někdy otravná... ještě jsem chtěl dodat: obávám se, že má Jana buď nějaký komplex méněcennosti, který se snaží tímto chováním kompenzovat a nebo mizernou emoční inteligenci. Tak jako tak jí nepřeji nic špatného naopak, přeji jí ať jí účast v pořadu slouží jako možnost sebereflexe a posunu k lepšímu.

trubko1 (Anonym) 02.05.2018 17:13

Tak ten mikroprocesor je TOP.

yx (Anonym) 30.08.2018 21:14

no jo reklama na firmu zoot

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama