Jana Fatrdlová

Jana vystudovala střední potravinářskou školu obchodní, kterou zakončila maturitou.
Vstoupit do diskuse- 808 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pracovala osm let jako asistentka ředitele u italské firmy. Nejdřív v dovozu a prodeji módy a asistování na módních přehlídkách. Poté u potravinového zboží, ale firma ukončila činnost. Poté začala sama podnikat s dovozem oblečení, ale nedařilo se jí. Po těchto zkušenostech se rozhodla odjet do Itálie a najít si práci tam. Pracovala jako pečovatelka a starala se o staré lidi a malé děti. Pak začala pracovat jako servírka v renomovaném hotelu, ale kvůli koronaviru byla s ostatními propuštěna a hotel byl uzavřen.

Nyní se léčí se zdravotními problémy a doufá, že vše brzy skončí a bude se moci věnovat nové práci. Do pořadu se přihlásila sama, aby mohla ochutnat nová jídla a vyzkoušela si vaření před kamerou. Zatím nepřemýšlela, jak by s případnou výhrou naložila. Jako zábavu si připraví exkurzi v pivovaru.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, přátelská, pracovitá, spolehlivá a tvořivá. Je čestná, důvěřivá a nesnáší lež. Někdy bývá tvrdohlavá a smutná. Celý život se snaží být optimistka.

Zájmy:
Má ráda kulturu a divadlo. Často chodí na procházky a jezdí na různé výlety. V létě jezdí na kolečkových bruslích a v zimě lyžuje. Věnuje se kutilství, zahradničení, ráda šije na stroji a také vytváří různé obrazy ze suchých květin.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vaří ráda.

Chutě: Ráda připravuje těstoviny, ryby, mořské plody, pizzu a dezerty. Mezi její oblíbená jídla patří slávky v rajčatové omáčce se špagetami a pizza Margherita.

Nesnáší:
Nejí dršťky, ústřice a přemaštěná jídla. Nikdy by nesnědla brouky a hady. Při stolování jí vadí zapáchající pot, vulgární vyjadřování, nevhodné stravování, pach kouře a urážející komentáře vůči hostiteli.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Užívej radosti, dokud je čas, dříve než strastmi zešedne vlas.“ Podle ní by si měl každý užívat a nenechat se honit dnešní dobou.

Očekávání:
Těší se na ochutnání nových českých i zahraničních jídel, na nové lidi a také je zvědavá, až pozná, jak ostatní žijí.

Vstoupit do diskuse- 808 názorů

reklama