Jana Malovaná

Jana vystudovala obchodní akademii. Spolupracuje s manželem ve firmě, která vyrábí a prodává repliky středověkých zbraní a zbrojí, doplňků ke kostýmům. Pokud s manželem necestují, tak se Jana věnuje domácnosti a zahradě.
Vstoupit do diskuse- 280 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je vdaná třináct let a mají dvojčata – dvě dcery (12 let). Doma jim dělají společnost dva pejsci a kočka. Do pořadu se přihlásila sama, protože by ráda hostům představila židovskou kuchyni, která je u nich doma velmi oblíbená, a v Česku poměrně málo známá. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na novější auto nebo na dodělání terasy. Jako zábavu si pro své hosty připraví vrhání středověkými sekerami, případně si mohou hosté obléct repliku středověké plátové zbroje s odbornou přednáškou manžela. Jídla pro menu si vybrala, aby mohla hostům ukázat židovskou kuchyni.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je bezkonfliktní pohodářka.

Zájmy:
Ráda šije středověké kostýmy, tvoří z keramiky a experimentuje v kuchyni.

Vztah k vaření:
Vaření se věnuje od jedenácti let a doslova ho miluje.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří ryby a mořské plody. Ráda připravuje sushi, paellu a asijská jídla.

Nesnáší:
Nejí dršťkovou polévku a ani dršťky by nikdy nesnědla.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Vše se dá v životě zvládnout.“

Očekávání:
Těší se na poznání nových lidí a nových zkušeností s natáčením.

Vstoupit do diskuse- 280 názorů

reklama