Jana Sedláková

Jana je momentálně na rodičovské dovolené. Vystudovala střední oděvní školu v Novém Jičíně, kterou zakončila maturitní zkouškou. Poté pokračovala ve studiu germanistiky na Ostravské univerzitě, kde studium zakončila bakalářskou zkouškou.
Vstoupit do diskuse- 91 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Před narozením dětí pracovala jako referent zákaznického servisu pro německy mluvící trh. Při rodičovské dovolené pracuje na zkrácený úvazek pro nadnárodní firmu v oddělení nákupu. S manželem má dvě děti – Josefínu a Antonína. Bydlí na malé vesnici a Jany život se momentálně točí hlavně kolem dětí. Do pořadu se přihlásila sama, a to ze zvědavosti. První popud k tomu dal Janě její manžel. Pokud vyhraje, tak peníze použije na vzdělání a cestování.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je spolehlivá, veselá, společenská a má smysl pro humor. Je tvořivá, zvídavá, netrpělivá a někdy urýpaná a puntičkářská.

Zájmy:
Má ráda květiny, zahradu a zvířata. Baví ji šití, cestování, vaření a pečení. S rodinou ráda chodí na vycházky do přírody.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah. Vaří moc ráda, a ještě raději jí. Největší radost jí dělá, když jídlo jejímu okolí chutná.

Chutě:
Ráda připravuje česká jídla. Má ráda skoro vše – není moc vybíravá. Jídlo pro ni musí hlavně dobře vypadat. Mezi její oblíbená jídla patří segedínský guláš od tchyně a vdolečky od maminky.

Nesnáší:
Moc nemusí skopové maso a nikdy by nesnědla mušle nebo brouky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Vzdát se je horší než být poslední.“

Očekávání:
Těší se na to, že se dobře nají, pobaví a snad potká i nové a příjemné lidi.

Vstoupit do diskuse- 91 názorů

reklama