Jana Stehlíková

Jana vystudovala pedagogickou fakultu, obor učitelství prvního stupně základní školy.
Vstoupit do diskuse- 190 názorů
Jana Stehlíková

Pracovala jako učitelka na základní škole, učitelka na základní umělecké škole. Dále má taneční obor – trenér tanečního sportu 1. třídy. Nyní pracuje jako trenérka tanečního sportu a ředitelka taneční školy. Je rozvedená a má dva dospělé syny – Jan je zástupcem ředitele na ZUŠ, obor kytara, a Miroslav je absolvent HAMU, aktivní tanečník historických a společenských tanců a lektor klasického tance.

Je babičkou vnučky Kristýnky, která je v první třídě a tancuje klasické tance, karibské tance a orientální tance. Do pořadu se Jana přihlásila, aby měla možnost získat nové zkušenosti a aby mohla dát průchod svému exhibicionismu. Jako další pozitivum bere to, že bude mít pořádnou motivaci doma poklidit. Pokud by vyhrála, tak by část peněz dala jako sponzorský dar taneční škole a další část by použila na nové dveře do dvora.

Pokud bude pěkné počasí, tak by si ráda pro své hosty připravila jako zábavu na zahradě tanec salsy a soutěž. Vítěz obdrží dáreček. Společně by si chtěla na závěr zazpívat píseň při kytaře a jíst dezert venku. Tato jídla si vybrala s ohledem na roční období, protože si myslí, že hosté ocení lehčí jídla.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je bláznivý sangvinik, který miluje život, lidi, a ještě víc zvířata a přírodu. Nesnáší nespravedlnost, kritiky a potížisty všeho druhu.

Zájmy:
Jejím největším koníčkem je tanec. Má ráda zvířata – kočky, psy, hlodavce a další. Baví ji práce na zahrádce, turistika, četba a televize.

Vztah k vaření:
Z mládí má negativní zkušenosti a s věkem se propracovala téměř k lásce.

Chutě:
Má ráda česnekovo-sýrovou pomazánku a je na ní přímo závislá. Ráda připravuje jídla teplé i studené kuchyně.

Nesnáší:
Nejí olivy, fazole a pálivou papriku. Nikdy by nesnědla sushi a mořské plody.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nesuď, neubližuj, nepomlouvej a vyvaruj se myšlenkových jedů. Pokud nemůžeš říci něco hezkého, raději mlč.“

Očekávání:
Těší se na nové zážitky a zkušenosti. Ráda pozná nové lidi a otestuje sama sebe.

Vstoupit do diskuse- 190 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!