Jana Zajíčková

Poslední hostitelka vystudovala střední odborné učiliště spojů a celý život pracovala jako barmanka. Nyní je doma a stará se o svoji maminku.
Vstoupit do diskuse- 677 názorů

Jana je podruhé vdaná a z prvního manželství má dvě děti – dceru Petru a syna Miroslava, který žije v USA. Manžel má z předešlého svazku dva syny. Děti jsou již dospělé a žádné s nimi nežije. Radost jim dělají vnoučata od dcery. Jana je spokojená babička, která ráda vaří a peče pro celou rodinu. Do pořadu ji přihlásila dcera, protože se jí Jana svěřila, že by to klidně vyzkoušela. Pokud by vyhrála, jela by s manželem na dovolenou a mamince by zaplatila lázně.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je veselá a má ráda dobrou zábavu. Někdy dokáže být i výbušná, nenechá si nic líbit.

Zájmy:
Má ráda procházky v přírodě s fenkou Julií. Houbaří a jezdí na výlety. Pokud čas a finance dovolí, tak navštěvují syna v USA.

Vztah k vaření:
Velmi pozitivní, k vaření ji vedl tatínek, který byl kuchař. Ráda připravuje segedínský guláš s chlupatým knedlíkem.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří smažený sýr.

Nesnáší:
Má ráda skoro vše – v jídle není vybíravá. Nikdy by nesnědla červy a kobylky. Při stolování jí vadí falešní lidé a chytráci. Vadí jí, když lidé jídlo hodnotí, aniž by ho ochutnali.

Motto:
„Užívat si života a milovat se.“

Očekávání:
Je zvědavá, jestli zvládne uvařit a pohostit soupeře před televizní kamerou. Jde jí i o výhru, o kterou se bude snažit zabojovat.

Vstoupit do diskuse- 677 názorů

reklama