Jarda je v šoku, že sedí vedle gaye!

Josef (41) vařit umí, ale macho Jaroslav je v šoku z růžových ubrousků a z toho, že sedí u stolu vedle gaye!
Josef Fiala
Josef Fiala

reklama

Jaroslav to dlouho nechápe, Pepu vnímá spíš jako „podpantofláka“. Ani mužské akty při šmejdění ho dostatečně nenavedou, jen mu připadají „poněkud zvláštní“. Až v úterý u stolu Jardovi naplno dojde to, co dámy dávno tuší, že hostitel je gay. A bude to pro něj šok! Prý ještě nikdy vedle takového člověka neseděl… Najednou si připadá jako jediný chlap mezi čtyřmi ženami. Ani úterní jídelníček ho moc neuspokojí, je v něm opět moc zeleniny a je takový ženský. … Ještěže je Josef tolerantní a vypadá to, že Jardovy urážky v klidu překousne. Radši se soustředí na vaření a péči o hosty.

Jarda poprvé vedle teplouše

Prostřeno! XVII (92) Jarda poprvé vedle teplouše
Prostřeno! XVII (92) Jarda poprvé vedle teplouše

Jeho předkrm je zeleninový, zapečené celerové kroužky se sýrem jsou nevšední a všichni se celkem shodnou, že jde o lehký a chutný první chod. A zdravý, libuje si Monika. Kapustová polévka, která se v Prostřeno! moc často nepodává, je taková klasika a přítomnost klobásy možná obměkčí taktika Jardu při bodování. I kuře na paprice je trochu jinak, naštěstí jen proto, že Josef do jídla přidal žampiony a kapii, omáčka je jemná a karlovarský knedlík výborný.

Jarda je v šoku

Prostřeno! XVII (92) Jarda je v šoku
Prostřeno! XVII (92) Jarda je v šoku

Jako pomocná síla v kuchyni Josef něco odkoukal v provozu, kde pracuje. A bezkonkurenčně nejlepší jsou poslední věnečky z odpalovaného těsta, ty dají hodně práce a nemusí se vždy povést, ale Josefovi vyjdou tak, že hosté při odchodu nepohrdnou výslužkou. Pepa dokonce zvládne i sushi, jen aranžování květin není pro Jaroslava žádná chlapská zábava.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

reklama

reklama