Jarda je v šoku, že sedí vedle gaye!

Josef (41) vařit umí, ale macho Jaroslav je v šoku z růžových ubrousků a z toho, že sedí u stolu vedle gaye!
Josef Fiala
Josef Fiala

Jaroslav to dlouho nechápe, Pepu vnímá spíš jako „podpantofláka“. Ani mužské akty při šmejdění ho dostatečně nenavedou, jen mu připadají „poněkud zvláštní“. Až v úterý u stolu Jardovi naplno dojde to, co dámy dávno tuší, že hostitel je gay. A bude to pro něj šok! Prý ještě nikdy vedle takového člověka neseděl… Najednou si připadá jako jediný chlap mezi čtyřmi ženami. Ani úterní jídelníček ho moc neuspokojí, je v něm opět moc zeleniny a je takový ženský. … Ještěže je Josef tolerantní a vypadá to, že Jardovy urážky v klidu překousne. Radši se soustředí na vaření a péči o hosty.

Jarda poprvé vedle teplouše

Prostřeno! XVII (92) Jarda poprvé vedle teplouše
Prostřeno! XVII (92) Jarda poprvé vedle teplouše

Jeho předkrm je zeleninový, zapečené celerové kroužky se sýrem jsou nevšední a všichni se celkem shodnou, že jde o lehký a chutný první chod. A zdravý, libuje si Monika. Kapustová polévka, která se v Prostřeno! moc často nepodává, je taková klasika a přítomnost klobásy možná obměkčí taktika Jardu při bodování. I kuře na paprice je trochu jinak, naštěstí jen proto, že Josef do jídla přidal žampiony a kapii, omáčka je jemná a karlovarský knedlík výborný.

Jarda je v šoku

Prostřeno! XVII (92) Jarda je v šoku
Prostřeno! XVII (92) Jarda je v šoku

Jako pomocná síla v kuchyni Josef něco odkoukal v provozu, kde pracuje. A bezkonkurenčně nejlepší jsou poslední věnečky z odpalovaného těsta, ty dají hodně práce a nemusí se vždy povést, ale Josefovi vyjdou tak, že hosté při odchodu nepohrdnou výslužkou. Pepa dokonce zvládne i sushi, jen aranžování květin není pro Jaroslava žádná chlapská zábava.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

reklama