Jarda naservíruje pečenou nutrii!

U dřevorubce Jaroslava (45) všichni čekali koleno, tatarák nebo řízky, ale na stole přistane pekáč s pečenou nutrií!
Jaroslav Vamberský
Jaroslav Vamberský
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jaroslav je nepřehlédnutelný, uznává jen chlapské móresy, jídlo a názory, dokonce působí skoro jako misogyn a homofob. Je nekorektní, miluje zvířata, také ta na pekáči. Ale někdy je s ním legrace a umí překvapit. Doma ve svém nuselském bytě chová rybičky, v jednom z akvárií má i kraba Kristiána, v kleci roztomilé chůvičky. A hosté jsou příjemně překvapení, že navzdory vší té havěti má prostorný, uklizený a čistý byt. Dámy podle toho, jak chodí oblečený ke stolu, čekaly něco mnohem horšího. Jarda pracuje ve výškách, což měla být i součást jeho adrenalinové zábavy, ale z té nakonec kvůli počasí sejde. V kuchyni hostitel moc nestíhá, soupeře přivítá hodně nervózní, zápasí nejen s moučníkem, ale připálí i krutony do polévky.

Co je to za maso?

Prostřeno! XVII (93): co je to za maso
Prostřeno! XVII (93): co je to za maso

Nejvíce překvapí svým menu, kde je také zelenina a kde není moc masa. Kromě plněných vajec, ozdobených jako kuřátka a servírovaných na listech kadeřavého salátu, bude krémová česnečka, kde je hodně brambor (i bujonových kostek) a spousta másla. Renátě tak chutná, že si přidá, a vůbec má Jarda s rozjezdem své večeře úspěch.

Nutrie

Prostřeno! XVII (93): nutrie
Prostřeno! XVII (93): nutrie

Hosté ale stále netuší, co se skrývá za jeho „tajemstvím“ se šťouchanými bramborami na hlavní chod. A Jarda nechá návštěvu až neslušně dlouho tápat v nejistotě. „Vodní myš“ přinese na stůl rovnou v pekáči, nutrie je už trochu vysušená. Pepovi připomíná chutí kachnu, Renátě králíka. Hostitel chtěl asi překvapit i provokovat, ale hlavně má tohle zdravé maso moc rád, jeho strýc, u kterého vyrůstal, nutrie choval. Co na to řeknou hosté? Komu nutrie nejvíc zachutná? A co bude větší zábava? Vyvolávání duchů, nebo banánová buchta, jejíž nepřipálené části bude hostitel před servírováním vystřihovat nůžkami?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Reklama
Reklama