Jarmila Ferková

Jarmila je v důchodu. Dříve pracovala jako uklízečka a pak byla pěstounkou. Má druha Jana. Dítě má bohužel už jen jedno –syna (31 let), který má sám pět dětí.
Vstoupit do diskuse- 517 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Život Jarmile přinesl hodně bolesti a ztrát a ukázal jí, že to není pohádka. Je šťastná za rodinu, kterou má, a hodně radosti jí dělají vnoučata. Jarmila sleduje pořad každý den a byl její sen si to jednou vyzkoušet. Synova přítelkyně jí přichystala překvapení a do pořadu ji přihlásila. Pokud by si výhru právem zasloužila, tak by si pořídila něco do bytu. Jako zábavu si chce připravit vyprávění legračních příhod – ráda by své hosty pobavila. Menu poskládala z jídel, která jsou osvědčená, nerada vybírá recepty náhodně na internetu. Vždy vaří oblíbené recepty, které mají úspěch u její rodiny.

Charakter:
Je vždy pro každou srandu. Nemá ráda falešné lidi. Vždy se snaží být laskavá a ostatní pochopit.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je vaření. Ráda pracuje na své zahrádce a věnuje se vnoučatům.

Vztah k vaření:
Vaří každý den pro svou rodinu a stále ji to baví.

Chutě:
Má ráda vše, nejvíc si pochutná na mase.

Nesnáší:
Nikdy by nesnědla syrové maso a sushi. Při společném stolování jí vadí mluvení, kouření, špína a pokud neumí lidé jíst slušně.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Být někde daleko se všemi vnoučaty.‘‘

Očekávání:
Těší se na dobrou náladu a ráda by se něčemu novému přiučila.

Vstoupit do diskuse- 517 názorů

reklama