Jarmila Kraicingerová

Vystudovala střední průmyslovou školu, kterou zakončila maturitou. Jarmila je na volné noze – v létě se živí jako kreslička a v zimě pracuje jako hospodská.
Vstoupit do diskuse- 147 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S manželem má dva syny a je pyšnou babičkou dvojčat. Vede spokojený a pracovitý život a na nic si nestěžuje. Přihlásila se sama po domluvě s přáteli. Ráda by reprezentovala jejich soubor a ukázala zvyklosti. Zatím neví, jak by s penězi naložila – ale rychle by šly do oběhu. Jako zábavu si pro své hosty připraví tanec vrtěná – kdo ho nezná, toho ho naučí, a společně si všichni zatančí. Tato jídla si vybrala proto, že je má velice ráda a věří, že zachutnají i jejím hostům.

Charakter:
Sama sebe neumí popsat.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je tanec v souboru. Dále ráda hraje volejbal a ping-pong.

Vztah k vaření:
Vaření je pro ni běžná každodenní rutina.

Chutě:
Ráda připravuje různé polévky. Mezi její oblíbená jídla patří vepřový guláš s UHO omáčkou a rýží. K tomu má ráda třešňový kompot. Má ráda vše – není v jídle vybíravá. 

Nesnáší:
Při stolování jí vadí neslušné chování spolustolovníků

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nikdy není špatné udělat dobrou věc.“

Očekávání:
Těší se na nové zážitky a zábavu.

Vstoupit do diskuse- 147 názorů

reklama