Jaroslav Haimy Hyjánek

Jaroslav vystudoval ČZU – speciální chovy, MENDELU – živočišné biotechnologie. Pracoval jako zoolog, vedoucí zoologie a ředitel zoo. Nyní je zoologický ředitel Safari Parku Dvůr Králové a ředitel výzkumného institutu ochrany genofondů.
Vstoupit do diskuse- 162 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Má manželku Gal Haimy. Společně cestují mezi rodinou na jižní Moravě a v Izraeli. Gal učí jógu a oba se ve volném čase věnují józe a pohybu. Gal ještě k tomu hraje na klavír. Jaroslav také každou hodinu medituje, což poznají i jeho hosté.Tuto nabídku přijal, protože si rád užije pěkné chvíle v tvůrčí společnosti. Výhru by dal na charitu. Jako zábavu si pro své hosty připraví „Poznej sama sebe“. Je to pro něj příjemná příležitost, jak představit izraelskou kuchyni, která mu velmi chutná.

Charakter:
Sám sebe nedokáže popsat.

Zájmy:
Ve volném čase rád cvičí jógu a acrojógu. Věnuje se triatlonu, potápění a v zimě rád jezdí na lyžích, snowboardu a běžkách. Má rád turistiku a baví ho čtení knih.

Vztah k vaření:
Užívá si být sous-chef, když jeho žena Gal v kuchyni šéfuje.

Chutě:
Nejčastěji jí hodně rýže a zeleniny. Mezi jeho oblíbená jídla patří hamburger.

Nesnáší:
Nejí inteligentní hlavonožce. Nikdy by nesnědl šelmu a primáta.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Když nemůžeš, tak přidej.“

Očekávání:
Očekává spoustu zajímavých podnětů do života.

Vstoupit do diskuse- 162 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!