Jaroslav Zaoral

Jaroslav se vyučil v oboru kuchař. Jeden rok po škole pracoval jako pomocný kuchař. Dále prodával pneumatiky a byl řidičem mezinárodní kamionové dopravy a také řidičem u stavební firmy.
Vstoupit do diskuse- 162 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nyní se živí jako osobní řidič pro Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Je rozvedený a má vztah. Má dvě krásné děti – Nikol a Adélku. Kdykoli má volnou chvíli, tak si děti vyzvedává a tráví s nimi čas – nepravidelně i několikrát v týdnu, a to včetně víkendů. Děti pro něj vždy byly a budou na prvním místě. Pracuje na ranní směny, tak po práci tráví čas s dětmi anebo na zahradě, kde pěstuje různou zeleninu. Letos se rozhodl i chovat pár slepic, aby měl domácí vajíčka.

Do pořadu se přihlásil sám, protože si to chtěl prostě zkusit. Pořad ve volných chvílích sleduje a vždy si ho přál vyzkoušet. Rád překonává vlastní pohodlí a limity, tak si to chce vyzkoušet. Pokud by vyhrál, tak by si koupil pořádnou lahev whisky, anebo by si peníze uložil na další svatbu, případně by je investoval do oprav domu nebo by jel na dovolenou s rodinou. Jako zábavu si pro své hosty připraví kvíz. Toto menu si vybral, protože sází na to, že když chutná jeho rodině, tak bude chutnat i jeho hostům.

Charakter:
Sám o sobě by řekl, že je upřímný, pohodový, nekonfliktní člověk, který rád spolupracuje s lidmi a nebojí se s nimi komunikovat. Rád je ve společnosti dobrých a upřímných lidí. Vadí mu faleš a zákeřnost. Je spíš co na srdci, tak to i na jazyku, i když ví, že je to někdy špatně, a říká věci bez rozmyslu.

Zájmy:
Nejvíc volného času tráví se svými dětmi. Má rád motorky a s oblibou jezdí na výlety na motorce. Jeho dalším koníčkem je zahradničení a vymýšlení nových úprav na domě. Rád sleduje filmy a seriály.

Vztah k vaření:
Vztah k vaření má pozitivní – rád vaří nové recepty a kombinuje chutě.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří kotlíkový guláš, pomalu pečená kachna a pomalu podomácku uzený bůček.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí rýpání se v jídle.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Uč se z chyb – neúspěch je součástí úspěchu!‘‘

Očekávání:
Je sám zvědavý, jestli vše zvládne a jestli bude soupeřům chutnat. Čeká, že potká fajn lidi a načerpá od nich nové rady a zkušenosti. Týden si chce hlavně užít.

Vstoupit do diskuse- 162 názorů

reklama