Jaroslava Boumová

Jaroslava vystudovala školu v Moravské Třebové, obor hotelnictví a turismus. Chvíli pracovala jako dělník v autopneu a pak ve školní jídelně v Chocni jako pomocná síla.
Vstoupit do diskuse- 55 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Poté byla na mateřské a po ní pracovala jako vedoucí směny v obchodě Konzum. Nyní je na neschopence a bude opět nastupovat na mateřskou. Jejím posledním povoláním byla tedy prodavačka v obchodě. S manželem má čtyřletou dceru Lindu a nyní čekají další přírůstek. Doma jim dělá společnost kocourek Moris a psík Johník. Její rodina je aktivní – rádi jezdí na výlety a schází se s přáteli. Doma se snaží si vždy všichni vyjít vstříc a mají hezké vztahy. Do pořadu se přihlásila sama, protože je teď hodně doma, ale popud jí k tomu dala její kamarádka. Má nyní dost času a ráda by si vyzkoušela něco nového a ochutnala nová jídla. Tato jídla si vybrala, protože by je měla zvládnout připravit v daném čase. Jídla i hezky vypadají, pokud se tedy vše povede. Jaroslava se těší na nové zkušenosti, ráda pozná nové lidi a ochutná jídla, která nezná.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je kamarádská, tvrdohlavá a někdy výbušná.

Zájmy:
Jaroslava ráda tvoří různé dekorace – převážně ty vánoční. Baví ji jízda na kole a hraje volejbal. Nejvíc času tráví s rodinou a přáteli.

Vztah k vaření:
Vaří ráda, pokud je čas a prostor. Nyní, když je doma, vaří skoro každý den. 

Chutě:
Ráda připravuje omáčky, protože jsou rychlé a s malou dcerou není moc času na dlouhé vaření. Jí téměř vše, až na pár výjimek.

Nesnáší:
Nejí játra, ale játrové knedlíčky a paštika jí nevadí. Moc nemusí mořské plody, ale asi by je ochutnala. Nikdy by nesnědla nic klepavého, jako je bůček, ovar, tlačenka anebo vnitřnosti.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Zůstat silný, vše se dá zvládnout.‘‘

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, ráda pozná nové lidi a ochutná jídla, která nezná.

Vstoupit do diskuse- 55 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!