Jediný muž týdne ženám předvede, jak se to dělá!

Jediný muž týdne mezi ženami nezapadne. I René (36) je vyučený kuchař a od Ukrajinky Ani to má pořád na talíři…
René Šťastný
René Šťastný
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uprostřed týdne se laťku pokusí úspěšně zvednout jediný reprezentant silného pohlaví. Sebejistý René si v kuchyni hodně věří. A to pochopitelně některé soupeřky dráždí. Třetí hostitel se odváží zariskovat s celkem neznámou surovinou. Na předkrm bude plněná čekanka, kterou třeba Marie jí poprvé v životě. Čekanku nemusí každý, lidé ji prostě zbožňují, nebo se jim zdá hořká. To je ten častější případ a k tomu dojde také v Reného domku, kde jeho žena předem pěkně uklidila, jak se hostitel přizná. U hezky prostřeného stolu padne verdikt: předkrm a domácí houstičky jsou chutné – až na tu čekanku! René se snaží jídla úhledně a lákavě servírovat a Aňa si myslí, že je to kvůli tomu, že na to má školu, i když se kuchařinou neživí. A hostitele to štve.

Čekanka

Čekanka- Prostřeno!
Čekanka- Prostřeno!

Při podávání polévky z oháňky servíruje zvlášť knedlíčky, celestýnské nudle a do polévky odvážně přidá i růžičkovou kapustu. S ženami se pustí do diskuse o tom, jak správně připravit vývar. Ke srovnávání bude ještě hodně příležitostí, jak dopadne ten jeho? Bude nejlepší, jak si hostitel myslí? A jaká bude „šťastná rolka“? Hlavně bohatá – obrovská porce je obložená spoustou zeleniny, doplněná zelným salátem, v roládě je toho opravdu hodně. I příloha je bohatá, a navíc obohacená o úkol týdne – smažené cibulové kroužky.

Hudební večer

Hudební večer - Prostřeno!
Hudební večer - Prostřeno!

Při návštěvě u Reného nikdo nepochybuje o tom, že se ocitl v srdci muzikantské rodiny. Všude visí nějaké kytary a další hudební nástroje, a že to není jen dekorace, se soupeři přesvědčí při aktivní hudební zábavě, které se zúčastní i hostitelova žena a děti. Poslední chod „bílé pokušení“ s ovocem by třeba pro Ivanu bylo ještě více pokušitelské, kdyby bylo sladší.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Reklama
Reklama