Jediný muž týdne ženám předvede, jak se to dělá!

Jediný muž týdne mezi ženami nezapadne. I René (36) je vyučený kuchař a od Ukrajinky Ani to má pořád na talíři…
René Šťastný
René Šťastný
archiv TV Prima

reklama

Uprostřed týdne se laťku pokusí úspěšně zvednout jediný reprezentant silného pohlaví. Sebejistý René si v kuchyni hodně věří. A to pochopitelně některé soupeřky dráždí. Třetí hostitel se odváží zariskovat s celkem neznámou surovinou. Na předkrm bude plněná čekanka, kterou třeba Marie jí poprvé v životě. Čekanku nemusí každý, lidé ji prostě zbožňují, nebo se jim zdá hořká. To je ten častější případ a k tomu dojde také v Reného domku, kde jeho žena předem pěkně uklidila, jak se hostitel přizná. U hezky prostřeného stolu padne verdikt: předkrm a domácí houstičky jsou chutné – až na tu čekanku! René se snaží jídla úhledně a lákavě servírovat a Aňa si myslí, že je to kvůli tomu, že na to má školu, i když se kuchařinou neživí. A hostitele to štve.

Čekanka

Čekanka- Prostřeno!
Čekanka- Prostřeno!

Při podávání polévky z oháňky servíruje zvlášť knedlíčky, celestýnské nudle a do polévky odvážně přidá i růžičkovou kapustu. S ženami se pustí do diskuse o tom, jak správně připravit vývar. Ke srovnávání bude ještě hodně příležitostí, jak dopadne ten jeho? Bude nejlepší, jak si hostitel myslí? A jaká bude „šťastná rolka“? Hlavně bohatá – obrovská porce je obložená spoustou zeleniny, doplněná zelným salátem, v roládě je toho opravdu hodně. I příloha je bohatá, a navíc obohacená o úkol týdne – smažené cibulové kroužky.

Hudební večer

Hudební večer - Prostřeno!
Hudební večer - Prostřeno!

Při návštěvě u Reného nikdo nepochybuje o tom, že se ocitl v srdci muzikantské rodiny. Všude visí nějaké kytary a další hudební nástroje, a že to není jen dekorace, se soupeři přesvědčí při aktivní hudební zábavě, které se zúčastní i hostitelova žena a děti. Poslední chod „bílé pokušení“ s ovocem by třeba pro Ivanu bylo ještě více pokušitelské, kdyby bylo sladší.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

reklama

reklama