Jindřiška Ineman Tomková

Jindřiška se vyučila jako prodavačka textilu. Poté pokračovala ve studiu oboru Podnikatelství malých firem na Vyšší odborné škole živnostenské v Přerově, kde získala maturitu.
Vstoupit do diskuse- 131 názorů
Jindřiška Ineman Tomková

Pracovala jako realitní makléřka a asistentka pedagoga. Nyní je na rodičovské dovolené. Je podruhé vdaná a s manželem mají dohromady čtyři děti – každý mají z předešlého vztahu jedno dítě a společně dvě (Natálii, Stanislava, Jindřicha a Dominiku). Nyní se věnuje dětem, protože dvě nejmladší ještě potřebují její péči. S rodinou ráda tráví společný čas a jezdí na různé výlety.

S manželem plánují koupi pozemku a chtěla by také něco přispět – jelikož je na mateřské, tak se jí zdálo jako dobrý nápad přihlásit se do Prostřeno!. Pokud by vyhrála, tak peníze přidá na koupi pozemku, kterou mají v plánu. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu květů z marcipánu, a pokud se jí to podaří, tak i ukáže něco z Vlčova. Tato jídla si vybrala, protože je vaří při slavnostních příležitostech a moc jí chutnají.

Charakter:
Je společenská a ráda poznává nové lidi.

Zájmy:
Baví ji péct cukroví a dorty, na kterých se vyřádí s marcipánem.

Vztah k vaření:
Dřív ji vaření moc nebavilo, ale od té doby, co má víc strávníků, od kterých dostane občas pochvalu, tak je to pro ni radost. Pokud uklízí prázdné talíře, tak jí ani nevadí, že strávila celé dopoledne v kuchyni.

Chutě:
Ráda připravuje rychlé recepty, ale občas se pustí i do složitějších jídel.

Nesnáší:
Při stolování jí vadí srkání a mlaskání.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Žij, jako by každý den byl poslední.‘‘

Očekávání:
Je zvědavá, jak celé natáčení probíhá, a ráda by ochutnala jídla od někoho jiného.

Vstoupit do diskuse- 131 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!