Jiří Bouček

Jiří je studentem vyšší odborné školy publicistky, zaměření na profesi moderátora – reportéra. Při škole pracuje v kavárně jako barista.
Vstoupit do diskuse- 96 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je svobodný, bezdětný a žije se spolubydlící. Jeho rodiče jsou rozvedení. Do pořadu ho přihlásily jeho spolužačky, když se dívaly společně na Prostřeno!. Pokud by vyhrál, tak by peníze dal na spoření. Jako zábavu si pro své hosty připraví kávový seminář – ochutnávku různých druhů kávy, informace o pěstování, pražení, dodávání a něco z historie kávy. Toto menu zvolil tak, aby bylo hezky vyváženo těžšími i lehčími jídly. V menu se střídá maso, ovoce, zelenina, bylinky. Ředkvičková polévka je jednou z jeho nejoblíbenějších jídel a je relativně netradiční.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je mírně extrovertní puntičkář, který je společenský a někdy netrpělivý.

Zájmy:
Zajímá se o politiku, historii, žurnalistiku a baví ho grafika, kreslení a vše kolem filmu. 

Vztah k vaření:
Vařit začal teprve nedávno, ale hodně ho to baví.

Chutě:
Má rád téměř vše – není v jídle vybíravý. Mezi jeho oblíbená jídla patří italská kuchyně – má rád těstoviny a krémové i vývarové polévky.

Nesnáší:
Nemá rád houby, květák a plněné papriky. Nikdy by nesnědl hmyz.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Dělej, co tě baví.“

Očekávání:
Od tohoto týdne očekává hlavně nové zkušenosti – jak sociální, tak ve vaření. Rád ochutná nové chutě.

Vstoupit do diskuse- 96 názorů

reklama